Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondta, hogy majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta, hogy majd akkor osszejovunk ha egy varosban fogunk elni, az csak altatas es leakart fektetni vagy komolyan gondolja? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Szoval augusztusban kikoltoztem Angliaba egy munka miatt. A legjobb baratommal (fiu) a bucsubulimon lefekudtunk. Akkor nem is foglalkoztam vele, mert mindketten reszegek voltunk es nem gondolkodtam parkapcsolatban. Aztan szilveszterkor amikor hazalatogattam, megint osszejottunk (csak csokoloztunk) de mondtam neki, hogy megfogadtam, hogy senkivel nem lesz egy ejszakasom (elotte is csak egyszer volt rajta kivul, de valahogy nem az en vilagom) ezert mondtam, jogy addig nem fogok vele lefekudni amig nem a baratom. Erre azt mondta, hogy o nem jon ossze velem amig ket kulon orszagban elunk, ugy volt hogy szeptemberben koltozom haza vegleg. Mondta h majd ha hazajottem akkor osszejovunk.

(Ettol fuggetlenul meg nem fekudtem le vele).

Csak leakarta dumalni rolam a bugyit vagy van esely ra hogy komolyan gondolta?

Bar abban sem vagyok biztos h en hogy erzek iranta, csak erdekelne ha ti fiuk ezt mondanatok akkor az komoly vagy inkabb csak lerazas?

Ui.: kort/nemet irnatok?(ez nyilvan ettol is fugg)

20/L, a srac is 20



2018. máj. 31. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

A legjobb fiúbarátod nem fog átvágni azért, hogy ledumálja rólad a bugyit, főleg, ha ez már megtörtént. Esélyesebb, hogy érzi a friendzone-t és tényleg összejönne veled, csak nem akarja azt mondani, hogy szerelmes, mert tönkre vágná a barátságot.

25F

2018. máj. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ha abban sem vagy biztos, hogy te érzel-e valamit, akkor nem kellene különösebben foglalkoztasson a kérdés. Egy kapcsolatban mindkét fél érzései számítanak, ha a te részedrõl nincs meg, akkor nem tudom mirõl beszélünk.

Azt nem tudom, hogy csak leakar-e fektetni, de te sem vagy jobb, ilyen szempontból:)

2018. máj. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen ráérsz szeptemberben aggódni.
2018. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Áltatás.


A távkapcsolatot sokszor még egy tartósabb kapcsolat sem éli túl, nem még egy ilyen kezdődő, kavarós akármi.


Másrészt: nagyon sokan élnek távkapcsolatban külföldön élő emberrel, és szerintem elég sokat elmond, hogy nekik ez nem akadály, a srácnak viszont igen.


22/N

2018. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Ment a zold mindenkinek!:)
2018. jún. 1. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!