Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha Szegeden mint legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Szegeden mint legnagyobb egyetemista városban nem tudtam még barátnőt szerezni, akkor gáz van?

Figyelt kérdés

Sokat vártam egy ilyen várostól és szomorú, hogy egyelőre nem jött össze, pedig mindenki azt mondta, mennyi itt a lehetőség.


Főleg Szegediek véleményét várnám, akik ismerik a várost, hogy hol lehet a leginkább ismerkedni. Bulikban nem szoktam / és tinderen is rosszak a tapasztalataim. Akik nagyobb helyismerettel rendelkeznek, kíváncsi lennék, van-e valami ötletük. Azon gondolkoztam, beiratkozom zumbázni ha nem lesz más ötlet. Bár lehet szégyenként fogom megélni:D 21F


2017. ápr. 28. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tinder kétesélyes:D barátnőm ott szedte össze a pasiját és tök jól megvannak, nekem meg csak a retardáltak jöttek folyton.. egyik haverom könyvtárban szed össze csajokat, engem táncon próbáltak fűzni, szóval van azért itt lehetőség ne aggódj:D én legalábbis annyira nem látom siralmasnak Szegedet

20L

2017. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Én, amint oda kerültem egyetemre, becsajoztam 1 éven belül. :D Valamit rosszul sinálsz Cimbora, miért nem jársz el Jegesestekre, Szakestekre, JATE-ba, vagy elég ha tavasszal kiültök Dugóra, Kárászra, Tiszapartra, Laposra. Jól tennéd, járj el táncórákra, rakás egyetemista pipi fordul meg ott és bizony sokan ismerkedni akarnak. :)
2017. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyugiba jártok, Pivoba? Az is remek hétvégente eleve többen lazítanak ott.
2017. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Könyvtárban? :D
2017. ápr. 28. 22:28
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy jöttem össze ott a barátommal, hogy elsős koromban a lakótársam partyt szervezett a lakásba, és ott megismertem a csoporttársait. Az egyik srác megtetszett, és mivel minden nap a TIK-be járt gépezni 2 óra között, így én is odaszoktam. Összebarátkoztunk, minden este zárás után (akkor még 8kor volt a zárás), mentünk a kocsmába sörözni, vagy a haverokkal együtt, mi is jártunk jegesestre meg minden kari rendezvényre, 2 év után meg már annyira összemelegedtünk, hogy összejöttünk :) Jah és neki sem volt barátnője elöttem, és nekem se barátom:) Ahhhh bárcsak még mindig egyetemista lennék annyira jó dolog az
2017. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Szegeden én sem csajoztam be, csak pináztam, de azt nonstop!
2017. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Pedig Szeged tokeletes hely erre komolyan mondom. Bar az en szivem foglalt, egy olyan gyonyoru lanyt talaltam, hogy el sem hiszem. Csak meg o nem tudja, hogy a baratnom lesz dehat ami kesik nem mulik (ordogi vigyor). Mit akartam? Ja igen szoval Szeged tokeletes baratno szerzo hely szerintem, csak a hozzaallasodon kell valtoztatnod. 1. Mi az, hogy bulikba nem szoktal ismerkedni? Hat akkor hol? Jo tudom, hogy sehol de hidd el egy "picit" konnyebb egy full reszeg csajt osszeszedni mint egy jozant aki epp orara siet.

Sokat vartal a varostol? A varos vart sokat toled! Es csalodott benned :D Hat lehetoseg tenyleg van csak azokat meg is kene ragadni. Amugy nyilvan veled van a baj. Gondolom full onbizalomhianyos antiszoc vagy.

Amugy mikor ide jottem en sem ismertem senkit, baratnom miatt jottem amugy de eleg hamar talaltam par havert pedig en eleg kulonc vagyok de, vegulis a szemetet is ossze fujja a szel :D Tinder nekem tok bejott csak nagyon hamar meg lehet unni mar folyton elorol kezdeni az ismerkedest amikor te mar hivnad at dugni az nagyon faraszto :D futni a felesleges koroket meg kereti magat stb chhh. Tudom amugy hogy ez a hozzaallas a lanyoknak is nagyon faraszto tud lenni de magyarorszagon felreertelmeztek a tinder funkciojat.

Amugy kerdezo havonta nyilik uj hely es a regiekkel egyetemben mind tele van. Egyedul tok gaz menni szoval remelem legalabb haverjaid vannak. Kerd meg hogy mutassanak mar be valakinek :) Erdekes fazon lehetsz hogy pont zumbazni iratkozol be, hat en biztos nem mennek de te tudod :D


De nem feltetlenul az egyetemen kell keresgelni, ha pl kolyokkepu de tok helyes gyerek vagy mint en akkor van par gimnazium is ehemm.

Amugy egy konkret tipp: nemtom milyen szakra jarsz de keress egy jo csajt aki korrepetal ez nekem pl bejott :) vagy TIK-be kavezgass, tanuljal es aki hajlando veled szemezni azzal nyugodtan megprobalhatsz ismerkedni vagy valami. Vesziteni semmit nem veszithetsz, a semminel csak jobb lehet.

2017. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Szegeden egyedül a fabatkát nem érő polgármesterek agyában van gáz. "Fizessenek a gazdagok"?! Minden lelkiismeretfurdalás nélkül mossák össze a tisztességesen meggazdagodott középosztályt az oligarchákkal. Ilyen primitív, uszító bolsevik szövegre utoljára a Rákosi korszakban volt példa.

Bocsi, tudom, hogy ez nem egészen ide kapcsolódik.


Na de hogy a kérdésre is válaszoljak, ez egyáltalán nem lakhelytől függ, hogy milyenek lesznek az esélyeid a csajozásban. Ha nem egy zsákfaluban élsz a világ végén, akkor igazából bárhol a városodon belül van esélyed, hogy megtaláld az igazit, de alapvetően szerencsén múlik szóval ugyanúgy lehet, hogy hiába keresed, nem találsz senkit. Leginkább úgy tudod növelni a pártalálás valószínűségét, ha gyakrabban jársz el. Könyvtár, park, pláza, sport, zene, buli, fesztivál, kiállítás stb. elég sok helyen lehet ismerkedni.

2017. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

A lehetőségeid száma szerintem nagyrészt azon múlik, hogy legalább pár haverod van-e, akikkel el tudsz menni ide-oda. Rendezvény akad bőven egyetemistáknak, kocsmatúrák, kari napok, sportnapok, csoporttársakkal iszogatás, szakestek, JATE kari bulik, sör,bor,pálinka stb. fesztivál, SZEN, SZIN....

Ezeken a helyeken bőven akadnak egyetemista csajok, ha van pár haver akivel el tudsz indulni szórakozni már csak rajtad múlik. :)

Most tekintsünk el attól, hogy nagyon sok függ a szakodtól is, egyes szakokon buli az egész év, máshol örülsz ha havonta 1-2x el tudsz menni szórakozni és ez szerintem Szegeden hatványozottan igaz, továbbá attól is, hogy néhány helyen a hallgatók 70%-a lány, máshol 10%, nyilván ez sem irreleváns számodra. :)

(Én a Nyugit, Pivot, éttermeket stb. kevésbé ajánlom, bár van ismerősöm akinek ott is összejött nem is egyszer. A zumbát meg főleg felejtsd el szerintem. Viszont a TIK-ben tanulás sokaknak működik állítólag, egy próbát megérhet.)

2017. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bár én Pécsre járok, lehet elmegyek péntekentékt ebbe a TIK-be tanulni, annyian mondjátok hogy sokat várok már most tőle.
2017. ápr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!