Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon rosszat jelenthet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon rosszat jelenthet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja randizgatok egy sráccal. Sok munkája van, rengeteget dolgozik nem csak a munkahelyén, de otthonról is, amivel semmi gond nincsen. Én egyetemen tanulok. A találkozóinkat is mindig úgy oldottuk meg, hogy amikor neki volt ideje, akkor találkoztunk (de rám azért eddig mindig próbált annyi időt szakítani, amennyit csak tudott), én pedig úgy igazítottam a tanulnivalómat, hogy szintén tudjak vele találkozni, amikor van egy kis ideje. Eddig minden nagyon jól működött, minden reggel ott várt az üzenet messengeren, hogy "jó reggelt", még munkából is folyamatosan keresett és írta az üzeneteket, ami nagyon jól is esett (de persze mondtam neki, hogy nekem ez nem elvárás, nyugodtan dolgozzon munkaidőben). Eddig lefekvésénél is mindig írta, hogy imádlak, azonban pár napja már nem írta hogy imádlak, nem kérdezte, hogy velem mi van, sőt, minmtha kb. csak én erőltettem volna a beszélgetést...én kérdezgettem, mizu van, nagyon sokszor csak tőszavakban válaszolt (ami nem volt eddig jellemző rá)...ráadásul ma reggel nem is írt semmit sem (se jó reggelt, se semmi), holott eddig mindig az írt,amelyikünk előbb felkelt.

Mivel még csak ranmdizgatunk és nincs kimondva hivatalosabb dolog köztünk, ezért én írtam neki egy üzenetet, amiben megírtam, hogy kicsit úgy érzem, minthza mostanában én futnék utána és csak én érdeklődnék iránta, viszont az ő lelkesedése mintha alábbhagyott volna ezzel az egésszel kapcsolatban, és nem akarnék ismét egy olyan dologba belecseppenni, ahol én futok a fiú után...

Erre a válasza annyi volt: "szerdán megbeszélünk mindent :*" (akkor lesz a következő találkozónk).

Nem tudom, hogy ez mennyire jelent baljós végkimenetelt? Mert gondolom, hogyha nem lenne semmi baj, akkor azt írta volna, nyugodjak meg nincsen semmi....Vagy teljesen rosszul gondolom? Sajnos rengeteg negatív tapasztalatom van és hajlamos vagyok túlgondolni picit a dolgokat...:(

Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. jún. 1. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Tuti hogy érzelmileg történt vele valami.Vagy felbukkant egy ex,vagy más,vagy csak alább hagyott a lelkesedése.Mert ha pl. csak a munkájában lennének gondok,attól még ugyanúgy írhatna 1-2 szép mondatot ha még mindig ugyanúgy érez.
2018. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nos, talalt mast. Azert te igazodtal mindig hozza, mert massal is randizott.

Eddig is td futottal utana. Mindig te alkalmazkodtal. Ez az is sokat jelent, hogy egy honapos randizas utan sem jottetek ossze.

2018. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

A nők mikor tanulják meg, hogy mitől nő a nő?! A férfiak szeretnek vadászni. Ha te ilyen könnyen odadobod magad neki, meg arròl kérdezgeted, hogy mi van köztetek, mégis mit vársz tőle? Nem csoda, hogy elijeszted, és két lépést hátralép...

Még ha epekedsz is utána, miért nem csinálod finoman és elegánsan, mint egy valódi nő? Mire jó azt feszegetni, hogy mikor találkozunk, mi van köztünj, stb.? Ha akar a férfi téged, a csillagokat is le fogja hozni. Ha viszont nem akar, ne alázd magad a sárga földig!

2018. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Hol laktok helyileg? Nagyon ismerős ez a viselkedés és a szóhasználat.
2018. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, nem privizek, ezért nem válaszoltam.

Egyébként Komárom-Esztergom megye.

2018. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Megkaptam ismét az üzeneted, akkor jó :-)


Egyébként én is jártam már így és kiderült, nem velem vagy a kapcsolattal volt baja, hanem egészen más jellegű volt, de nem akarta telefonban közölni. Tudom, nem könnyű, de ki kell bírnod szerdáig, bármilyen kíváncsi is vagy.

2018. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha láthatóan nem érdeklődik és lesz&r annak oka van. Mert pár mondatot egy kávé mellett is lehet írni.

Lehet nem te voltál az egyedüli versenyző, vagy megunta.

Ha nem volt kimondva, meg csak pár találkozás volt, esetleg annyira nem is ismered, nem lehetsz benne biztos, hogy a munka miatt annyira elfoglalt és nem tud másokkal programokat szervezni.

2018. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Két nappal ezelőtt, mikor még beszéltünk, azt mondta, nagyon velem akarna lenni és hogy az egész következő hete az enyém. Csak hát akkor miért nem keresett pl. ma reggel? Meg miért érzem azt, hogy távolodik el tőlem picit? Nem értem...Mert ha azt szeretné közölni majd a találkozón, hogy nem akar többet találkozni velem, akkor miért mondta két napja hogy velem akar lenni meg stb? :/
2018. jún. 1. 12:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha én annyira akarok valakivel találkozni, pár órát tudok neki szorítani. Egy helyen éltek? Mennyi idős? Ez a közeledek-távolodok-húzom gyerekes.
2018. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom az, hogy bizony ilyenkor más van a dologban, aki érdekesebb, jobb vagy bármi. Nem lennék meglepve, hogy a "veled akarok lenni" csak duma. Persze ismeretlenül nem akarom leírni a srácot, de nem egy ilyet látni..addig szövegel míg érdekes vagy aztán hopp jön egy érdekesebb és annyi. Szerdán kiderül remélhetőleg. Remélem, valami tök másról lesz szó :)
2018. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!