Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tengerparton mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tengerparton mivel lehet csábítani a pasikat optikailag, ha kicsi a cici? Vagy már veszett ügy?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne a melleddel akarj hódítani...Vagy melled helyével...
2010. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha beraksz a bugyidba egy banánt (vagy akár egy egész fürtöt), ha másra nem legalább pár pillanatra "odacsábítja" a tekinteteket! :)
2010. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem a mellük körül körítések a nők. Az a punci :-DDD.


Amúgy... tényleg komolyan kérdezel ilyen hülyeségeket?

2010. jún. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
300 köbcentis implantátumok
2010. jún. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Puncival sok nő meg tud győzni férfiakat, még kisebb mellekkel is :)

Naturista strand, hajrá :)

2010. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem megmutathatnád magad. :D

msn pokolisrac@djuice.hu

persze ha elmúltál 18..:D

2010. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

15:37 Brutálisan szerencsétlen vagy, bár aki itt tesz fel kérdéseket, az szintúgy a te szinted, tehát van esélyed, hajrá!


00:29 voltam... és aki hülye, annak komolyan gondoltam, amit mondtam, aki meg nem teljesen, az meg úgyis tudja (csak a félreértések elkerülése végett... elvégre ez a közeg csupa normális emberekből áll, nemde?)

2010. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Persze, nekem is csak úgy kipattant a fejemből ez az egész a sok hülyeséget olvasva. Nem vagyok debil, ha arra akarsz kilyukadni :)

Hülye kérdés volt, de itt mi nem hülyeség már megbocsáss. Nem kell ezeket komolyan venni, mert ennyi erővel rengeteg kérdezőn kiakadhatnál. Ha meg nem bírod a strapát, ne olvasd őket :)

Annak aki írt nekem privátot üzenem, hogy ne is várja, h visszaírjak :)

Ami azt illeti elég fantáziátlan banda az itteni. Akár egy rekesz sörrel is lehet csábítani sztem. :)

2010. jún. 16. 20:02
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy minek válaszoltál? Ezzel nem alacsonyítottad le magad?
2010. jún. 16. 20:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Néha feljövök ide röhögni egyik-másik kérdésen/hozzászóláson. De délután/kora este kicsit volt bennem szesz. Bizonyára amiatt nem volt már türelmem ehhez.


Egyébént nem tudom hány éves vagy, de ideje elfogadni a saját adottságaidat úgy, ahogy vannak. Egyébként pedig nem a mell teszi az embert :-D. Egy szép mosoly, vagy egy szexuálisan fűtött tekintet pl. ezerszer többet ér.

2010. jún. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!