Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon tetszik egy srác, csak az a gáz hogy van barátnője. Már 3 éve ismerem, és nagyon-nagyon jóba vagyunk. Szerintetek ebből lesz valami?

Figyelt kérdés

Minden nap beszélünk a suliban és msn-en, és mindennap megölel.. Olyan jeleket ad mintha én is tetszenék neki ..Mostanábam a beszélgetéseink átmennek flörtbe .. Egyiknap szünetben kimentünk a suliudvarára és ilyet szólt : 2 év múlva te leszel a barátnőm. ( ezt úgy spontán mondta,nem is került szóba ez a téma ..) én azt mondtam rá boldogan hogy okééé ..És még aznap msn-en beszéltünk és írtam neki hogy olyan jó lesz 2 év múlva .. ő meg írta hogy jaja de még előtte smárolunk .. Én meg áá. úgy örültem .. de szerintem csak szédít engem ..

Meg írta egyszer h ha nem lenne Petra( barátnője ) akk talán lehetne valami.. és soksok pirulós fejet irt ..Szval mostt az helyzet hogy bejövök neki de a barátnője miatt nem lehet semmi köztünk ..

( a barátnője 110 km-re lakik tőle szóval távkapcsolatban élnek .. )

A sulidiszkóban táncoltunk és nem kicsit kerültünk közel egymáshoz .. Meg ha beszél hozzám a szája általában 2 centire van az enyémtől .. és ezzel megőrít .. én már nem bírom tovább , legszívesebben megcsókolnám de félek hogy ez nagy hiba lenne.. pls. help.


2010. jún. 15. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem pedig meg kellene csókolnod! nagy hiba, persze, és nem szép dolog, de ha tényleg kelletek egymásnak akkor itt az ideje valami komolyabbnak!

eddig jül elvoltatok a kis "butuska-flörttel", de most már meg kellene mondanod neki, hogy ne csak hülyítsen. igaz, az is lehet h a mostani barátnőjét választja, de legalább tisztázzatok a helyzetet és te is továbbléphetsz.

2010. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vigyázz! sztem pont arra kellessz neki, hogy a barátnő távol van és akar egy helyi nőt is, ne legyél 3.! ha szakít azzal a csajjal, tied a pálya.

sőt, sztem távolodj el tőle kicsit (fizikaliag és haverkodásban is), és ha kapcsol, mond el neki, hogy azért, mert nem akarsz bekavarni a kapcsolatába és döntsön, hogy ki kell neki.

2010. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :))

amugy 1hete szakitottak a bnőjével és irta hogy nem megyünk e el moziba szóval eddig jól alakulnak a dolgok :D

2010. júl. 28. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!