Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel foglalkoztok, illetve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel foglalkoztok, illetve a párotok mivel foglalkozik? Mennyire taszító ha egy nő/férfi csak a recepciós pultig jut el vagy irodai munkáig?

Figyelt kérdés

Ismerkedéskor nyilván szóba kerül, hogy ki mit tanul, mit dolgozik, vagy épp mik a tervei. Megosztanátok hogy nektek ez milyen fontos?

Szerintetek nagy a jelentősége, hogy ki milyen pályát választott, vagy hogy hova keveredett? Mi az a munkaterület, amit lenéztek?



2018. jún. 3. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőként kereskedelemben dolgozok, és nem egy életpálya, de nem szégyellem mert ez is munka.


Nem hiszem, hogy le kéne nézni az alacsonyabb rangú munkákat.

2018. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én általában ezeket a kérdéseket ugy teszem fel h tökre nem is érdekel a válasz...a lényeg h ne legyen csend..és ki tudja jól is elsülhet egy jó kor elsütött poén akármi...lesz szarom ki mit dolgozik mennyit keres stb...És mivel nem tudok hazudni illetve minden az arcomra van írva állítólag..ezért ha valami fontosabb kérdésre rosszul válaszol...egyből akaratlanul is látja h megbukott :D
2018. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pincér vagyok, a férjem villanyszerelő. Semmilyen munkát sem nézek le. Azt ugye tudod, hogy a "csak" recepciós pult ott kezdődik, hogy legalább 2 idegen nyelven tolod? A "csak" irodai munkához meg baromi precíznek kell lenni. Dolgoztam recepción is és utazási irodában is. Egyik sem a láblógatásról szólt. Nem lehet mindenki főnök. A kétkezi melósokra egyébként ígéretes jövő vár. A hidegburkoló sógorom fél évre előre be van táblázva. Nem is tud már mindent elvállalni, amivel megkeresik.
2018. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Én is irodában dolgozom, mint fejlesztő. Irodai munka se feltétlen könnyű.

Igazából engem nem érdekel. Dolgozzon azt amit akar vagy tud.

2018. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3as válaszomat annyival kiegèszíteném, hogy fontos lehet, ki mit dolgozik. Elsősorban az időbeosztás, életvitel miatt. Egy egészsègügyisnél, rendőrnél, tűzoltónál pl.számolni kell azzal, hogy nem lehet ott családi ünnepeken, mert szolgálatban van. A vendéglátósoknál ritkaság számba megy a szabad hétvége, és gyakori a túlóra. Vannak munkák, amik sok távolléttel járnak. Azért ezek szerintem nem mindegy dolgok, és befolyásolják a párkapcsolatot.
2018. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kozmunkara kell menni napi 4oraba aztan vad ido mindenre , csak eppen penz nem lessz.
2018. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Hàt én kàbelgyàrban dolgozom, érettségim van. Pàrommal lakom együtt amúgy és nekem azért Jó ez a munkahely, mert biciklivel 5 percre van a lakhelyünktõl. Augusztusban elszeretnék munka mellett végezni egy logisztikai tanfolyamot. Pàrom 23 eves és irodai munkàt végez. 19/L :)
2018. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Párom mérnök, én nővér. Semmit se jelent, mert hobbinkban és érdeklődési körünkben is van bőven közös.

Nem nézek le szakmákat, munkákat bármi is legyen az.

2018. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi van?? Te már eleve rosszul állsz a párkereséshez ha azt nézed mi a karrierje.. sok sikert a boldogsághoz kedveském!
2018. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedagógus nő, orvos férfi.
2019. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!