Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti mit értetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit értetek azalatt, amikor egy nőnek azt mondjátok, hogy érzéki?

Figyelt kérdés
Nők válaszait is várom! Nektek mi jut eszetekbe mikor valaki (férfi) azt mondja rátok hogy érzékiek vagytok?

2018. jún. 5. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Kifinomult, lágy, nőiesen szexi, akivel folyton szerelmeskednék.
2018. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Röviden: nagyon dugnám!
2018. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Különben az érzékiséget nem lehet ,,tanulni" Vagy érzéki nő valaki, vagy nem...N
2018. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Monica Bellucci ugrik be róla. Abból a nőből csak úgy árad a szexualitás. Még én is érzem, pedig én nő vagyok!
2018. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Én egy ilyen csajra mondanám, hogy érzéki:

[link]

Természetesen a szép külső alapkövetelmény hozzá, de inkább a személyisége miatt mondanám érzékinek. Nem fog nekem esni és vadóc csajként szeretkezni, nem fog egy buliban megőrülni és nem fog úgy viselkedni, mint egy kiéhezett r****c, hanem félszeg, eleinte tétovázó és kislányosan visszafogott (jó értelemben), de ha sorra kerül a sor... Akkor szenvedélyesen, de romantikusan fog velem szeretkezni. Másabb, mint a többi futószalagon gyártott instagramm pozitív (csücsörítés, push-up mell, smink stb.) csaj, ugyanakkor süt róla az intellektus valamint a természetes szépség és finom kisugárzás.

2018. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nőies, vonzó, kifinomult, szexi, kívánom és nem csak testileg.
2018. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Kívánatost jelent. Jó lenne csobbanni benne. Ilyesmi. Nem sok köze van ahhoz, hogy egyébként a ferfinak milyen az ízlése általában. Ha őszinte.
2018. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kifugáznám mindenhol.
2018. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!