Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi csak két nappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi csak két nappal később írt rám, akkor felejtős?

Figyelt kérdés

Két napja volt egy randink. Jól éreztük magunkat, szinte elrepült az idő. Vártam, hogy ír. Nem feltétlen sokat, csak hogy jól érezte magát, vagy épp hogy nem akar folytatást, de csak ma írt, mint ha ez teljesen természetes lenne. Nem írt sokat amúgy, de szeretne még találkozni. Nagyon elbizonytalanodtam, ha már az elején se mutat érdeklődést, akkor később nem tudom mi lesz. Ha pedig játszmázás, akkor az nekem nagyon kiábrándító.

22l és 30f



2018. jún. 6. 13:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
2018. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

Miért nem írtál akkor te neki?

Játszmázás megy neked is látom. Eléggé kiábrándító.

2018. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Találsz olyat is, aki jobban teper érted.
2018. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%

ennyi erővel te nem is írtál, hanem rá vártál...

szerintem jobb ha lelép most, az ő érdekében, ilyen kislánnyal együtt lenni felesleges, már mindenből csak kombinálnál és kikészítenéd csórót

2018. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

"Nem írt sokat amúgy, de szeretne még találkozni." - akkor mégis hol itt a probléma? Ha ez nem egy válasz a Te esetleges üzenetedre, hanem teljesen magától írta, akkor egyértelmű, hogy érdekled Őt! És 2 nap nem hosszú idő, teljesen reális! Lehet, hogy volt neki valami dolga, és csak utána ért rá, plusz össze kellett szedni a gondolatait, átgondolni a helyzetet.

Akkor lenne tényleg gond, ha legalább egy hetet várt volna, hogy írjon!

2018. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Te miért nem írtál? Az nem játszma, hogy várod az első lépést? Én írtam első randi után a srácnak, hogy jól éreztem magamat és utólag ezt kifejezetten kiemelte pozitívumként, hogy nem a toronyban ülök, hanem írtam neki. Neked letört volna a körmöd, ha cserébe, hogy ő elhívott randira (mert gondolom ő hívott el) irtál volna neki, hogy köszönöd, jó volt?

23/L

2018. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Rád írt, hogy szeretne veled újra találkozni = érdekled. Ne agyald túl.
2018. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy gondolom mint a 7 es. Bár szerintem illendő másnap jelezni hogy jól éreztem magam az illetővel. De mégjobb a randi végén.
2018. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Attól is függ, milyen ez az ember, milyen életet él, mennyi dolga van...


Én mindenkinek, akivel randizta és tetszett, a randi végén, mikor hazaértem, küldtem egy üzenetet, hogy jól éreztem magam, köszönöm és várom a folytatást.:3


Miért? Mert érdekelt. Figyeljetek, srácok, lehet ezt színezni 80 féle módon, hogy egy randi után nem te vagy a világ közepe, meg lehet, hogy a munkája közbeszólt, az anyja haldoklik vagy épp kómában van, de aki 2 sort odaböffenteni nem képes legfeljebb másnap, az vagy telibeszarja az egészet, vagy egy végtelenül alacsony szociális igényű ember, akit az sem zavar, ha egyedül marad (van ilyen kollégá, csak azért írom, magának való, nem érzi gondnak, ha nem válaszol egy üzenetre, mert "nem volt kedve és egyedül akart lenni visszajelzés helyett").


Ha valaki iránt lelkesedsz, ne mondd már, hogy kibszott félmondatot nem lehet neki írni, mikor hazaér/felébred másnap.


És ez rád is vonatkozik.

2018. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
2 nap...omg. mintha három évről írnál.
2018. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!