Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mar nem is fog irni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mar nem is fog irni?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki ram irt marciusban hogy talalkozunk e de semmi konkretot nem beszeltunk meg.Egyebkent mar evek ota tetszik, aztan majus vegen megint irt hogy talalkozunk e meg is beszeltuk az idopontot majd azelott egy par oraval lemondta h kozbejott vmi tegyuk at erre a hetre.(ez jovoheten vt). Mult het szombatrol lett vna szo mar csut van es azota semmi..Akkor mar valszeg nem is fog irni? Fontos lenne mert azota ezen kattogok es en nyilvan nem irok neki mert ez nem a no dolga.

2018. jún. 7. 15:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy szórakozik. Mondjuk, nem értem, hogy ebben mi a poén neki. Hány évesek vagytok? Mi az, hogy nem írhatsz neki? :D
2018. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
22 😂 igen ezen mar en is gondolkodtam hogy szorakozik csak ezt a 2honapos csuszast nem ertem meg egyaltalan mi a jo ebben?
2018. jún. 7. 16:06
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Pasiknál ez tipikus tartalék...

Ne akadj fent ezen legtöbbünkkel biztosan előfordult már, hogy a pasi nem is érdeklődik komolyan, de néha felbukkan.

Hagyd ne is pazarold az időd rá. Én három hetet szántam egy ilyenre még az is kár volt :D

2018. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nala nincs ilyen hogy tartalek.. nem egy csajozogep sot..
2018. jún. 7. 16:32
 15/20 anonim ***** válasza:

És nem hiszed el, de az a pasi akiről én írok ő se volt az sőt...nem is igen volt dolga lányokkal előttem sem. :D

De akit igazán akart annak írogatott éjjel nappal. Az nem én voltam, de ezt el kell tudni fogadni.

2018. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
hogy erted hogy tartalek? talalkozott valaki massal kozben aki jobban erdekli?
2018. jún. 7. 16:46
 17/20 A kérdező kommentje:
Talalkozo elott egyebkent megbeszeltunk mindenr h hova menjunk mit csinaljunk mikor stb szoval ezert sem ertem h mindent pontosan.
2018. jún. 7. 16:51
 18/20 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy tényleg akar-e találkozni, vagy csak szórakozik, és hogy mi az oka, hogy állandóan lemondja? Legalább tisztáznátok, hogy bátortalan-e, vagy valaki más is van neki esetleg, és téged addig „tartogat”, ha vele nem jönne össze.
2018. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
A masodik felbukkanas elott megkerdeztem h most komolyan ? A valasz igen vt de ezek utan ketlem mert azota semmi.
2018. jún. 7. 18:26
 20/20 A kérdező kommentje:
felbukkanas utan*
2018. jún. 7. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!