Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor mondhatja egy pár, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondhatja egy pár, hogy ők most együtt járnak? Van valami esemény, amihez köthető? (pl első csók, vagy ha megfogja a kezét. )

Figyelt kérdés
2018. jún. 11. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Mi az első csóktól "számoljuk"
2018. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Kétoldalú nyilatkozatot kell kitölteni 3 példányban, két tanú aláírásával.
2018. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Ha már pár, akkor együtt vannak, s ha párról beszélünk, nyilván mindkét fél így gondolja, hogy akarja a másikat.

Hány évesek vagytok?

2018. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Ez egy jó kérdés, soha nem mondtuk ki, hogy járunk. Talán ezért el is kéne válnom a páromtól és elhagyni a gyerekeket, hisz még csak nem is járunk.
2018. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Mi megbeszéltük, hogy mi a helyzet közöttünk.
2018. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 peca1000 ***** válasza:
27%
Az első csók, de ha tutira akarsz menni, akkor az első szextől.
2018. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Kinek mi.

Pl. Exemmel buliban ismerkedtünk meg, el is csattant az első alkoholtól túlfűtött csók.

Rá vagy pár hétre volt az első randink.


Kicsit később szóba jött, hogy mióta vagyunk együtt és mondta x hó y napja óta, nem értettem miért is az. Az volt az első csók dátuma. Számomra az nem számított, onnantól vettem komolyan vele a dolgot, hogy józanul, napközben találkoztunk rendes randi körülmények között.


Van olyan ismerősöm akik nagyon nem foglalkoztak ilyesmivel. Már közel egy éve együtt voltak, nem volt évfordulójuk így megbeszélték, hogy legyen az első szeretlek az.

2018. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi pl. onnan, mikor megkérdezte a párom, hogy lennék-e a barátnője.
2018. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Nálam ez minden párkapcsolatban az első csóktól volt így.
2018. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát meszendzseren meg kérdezte leszek e a csaja az meg ugye dátumozva van onnantól számoljuk.


Viccet félre téve első csóktól de erre sem emlékeztem úgy kellet vissza keresnem hónapok múlva mikor már úgy gondoltuk hogy komoly a dolog facebook beszélgetésben hogy kb mikor is történt ez az egész egy fél napom ráment mire visszagörgettem. De meg érte mert 6 éve együtt vagyunk úgy hogy nem potyára tekergettem.

2018. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!