Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan kezdenétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezdenétek el beszélgetni vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki (10-15km-re lakik tőlem) nagyon tetszik, de egyáltalán nem ismerjük egymást. (Ő 19, én 18.)

Egyik ismerősömnek a rokona (de ezzel az ismerősömmel max köszönőviszonyban vagyok), "így találtam rá".

Szerintetek hogy kezdjem? Jelöljem be csakúgy facebook-on? Vagy várjam meg, hátha látom élőben (esetleg valami eseményen)?


Ti mit tennétek a helyemben? (Hosszabb folyamati leírást kérnék ha lehet, azaz ne csak azt, hogy "írj rá".)


Lehet puha p**snek tűnök, valóban, megeshet, mert eddig nem volt sok barátnőm.



2015. aug. 25. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el nyalni. Fagyit. :D
2015. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább élőben keresném a társaságát. Netes ismerkedésnél jóval nagyobb a visszautasítás esélye, mert ott CSAK a külső alapján dönt, és ha nem vagy első ránézésre az esete, máris le leszel pattintva, és akkor nincs több esély.
2015. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

miért nem jó, amit írtam neked priviben?

a lényeg, hogy köszönsz, kérdezel, megint kérdezel, aztán a harmadik után, ha jól megy a kérdezz-felelek, akkor elhívod fagyizni, kólázni, kávézni, mekizni, ahová akarod.

ennyi, nem bonyolult.

2015. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előbb legyél tőle 10 évvel idősebb. Pénz, kocsi legyen. Alap.
2015. aug. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!