Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg van ilyen "szabály"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen "szabály" hogy napokig ne keresd a másikat mert akkor jobban fogod érdekelni?

Figyelt kérdés

Mivan?XD Vagy amugy valakinek teljesen természetes hogyha ismerkedek valakivel akitől akarok is valamit napokig nem keresem?

És nem én nem fogom keresni mert eddig mindig csak én kerestem és igen, tuti biztos vagyok benne hogy érdeklem/érdekeltem. Mindenki azt mondja legyen türelmes mert majd fog keresni, de én szkeptikus vagyok…=D


2018. jún. 12. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Van ilyen szabály, a tiniknél.

18 év fölött szerintem már ciki, ha valaki így gondolkozik.


22/N

2018. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 peca1000 ***** válasza:
91%
Hallottam már én is róla, de nagyot kockáztat valaki, ha ezt betartja, mert sok esetben ha másnap nem válaszol az illető, akkor a másik fél, tovább lép másvalaki felé.
2018. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
#1-essel értek egyet. A gond az, hogy a tinikor kitolódott. Nálam 10-ből kb. átlag 8 lánynál bejött a dolog. Nem feltétlenül napokig nem válaszoltam, de sokszor volt rá példa, 18-25 éves lányoknál. Szerintem kevésnek érzik magukat, amikor egy srác nem ájul el tőlük a szokásos módon, elkezdik az önbizalomhiányuk miatt magukban keresni a hibát és kompenzálják azzal, hogy bizonyítani akarnak és ezért felkelteni az ember érdeklődését.
2018. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Akkor írok,hívom, ha hiányzik. Ha ez három óra a találkozó után, akkor annyi, ha három nap, akkor annyi. A cselekedeteimet az érzéseim határozzák meg, nem taktika. Akinek sok, vagy kevés, amennyiszer jelentkezem, azzal nem illünk össze. Ez nem bonyolult.
2018. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez a szabály szerintem hülyeség, nekem lányként jobban bejön ha hamar ír nekem a srác. Ha napokig vár, akkor elkezdek azon gondolkozni, tényleg érdeklem-e. Viszont szerintem azt érdemes betartani, hogy az első randi után a srác keresse a lányt. 21/L
2018. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Nőknél működik a húzd meg - ereszd meg taktika, kortól függetlenül. Ne hallgass az itt megszólaló nőkre, ők nem ismerik magukat. Ha egy nő nagyon nyeregben érzi magát, hajlamos rád unni, de ha bizonytalanságban tartod, akkor annál jobban érdeklődik irántad.

Ha nő vagy, akkor viszont mindig mutass érdeklődést a férfi felé, mert ő akkor fog rád unni, ha játszadozol vele!

2018. jún. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Diavolino44 ***** válasza:
En is osztom a harmas valaszolo nezeteit, a nok seg.et mindenki nyalja, ha varakoztatva vannak, az ritka, de szerintem sem napokig, inkabb par ora az idealis, maximum masnap. Napokig varakoztatni bunkosag.
2018. jún. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!