Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért van az hogy amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az hogy amíg nem volt barátnőm, addig nem voltam érdekes senkinek, de amint lett több nőt is érdekelni kezdtem?

Figyelt kérdés
Ugyan az a személy vagyok,mint előtte!

2018. jan. 24. 08:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Mert az kell nekik aki a másé.
2018. jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert valószínűleg boldog vagy, más lett a kisugárzásod, ami vonzó. Megnyugtatlak, mindenki így van ezzel. Nekem is, amint van valakim, hirtelen minden pasi engem akar.
2018. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Többször volt ilyen szituáció,de nem gondolnám, hogy boldognak látszottam éppen akkor. Ez nagyon jól hangzik,de itt szerintem más van.
2018. jan. 24. 09:10
 4/20 anonim ***** válasza:
25%

Ilyen a karma.

Néha én is görcsösen kerestem magam mellé asszonyt, ez néha utólag belátva tényleg taszító volt.

Amikor lett biztos más lett a kisugárzás, és ez lehet hogy tetszett a lányoknak.

F26

2018. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem több másik ember változott meg, hanem te. A világ nem változik ilyen gyorsan, csak a te hozzáállásod, amibe aztán belemagyarázol dolgokat. Nem vagy ugyanaz, mint előtte.
2018. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Vannak olyan nők, akinek a legvonzóbb egy férfiban a másik nő. Abban lát kihívást, hogy el tud tőle venni, úgy érzi legyőzte a riválist, tehát jobb nő nála.

Ez nem rólad szól, bármennyire is hízelgő az érdeklődés. Ezért is van az, hogy ha szingli vagy, nem fognak ugyanezek a csajok előkerülni, hogy bepróbálkozzanak.

Egyszerűen erre izgulnak. Ezek lesznek mindig "véletlenül" családos emberbe szerelmesek.

Jobb kerülni őket, ha nem akarsz bajt. A xarkeverés az életük.

2018. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akkor valamit félreértetek! Csakis akkor kellek a fent említett nőknek,amikor a jelenlegi barátnőmmel látnak. Ha a kisugárzásom lenne,akkor,momdjuk ha éppen nem vele vagyok,akkor is érdeklődnének.
2018. jan. 24. 09:36
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Velem is ilyenek voltak, pedig azt sem tudták, hogy lett barátnőm. Ideje felébredni, ez belőled fakad, nem abból, hogy most nekik mi elérhetetlen...
2018. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Két fő oka van.


1. Megváltozott a viselkedésed. Nyugodtabb, természetesebb vagy, nincs rajtad megfelelési kényszer, nem vagy frusztrált, nem játszod meg magad. Ez lerí rólad, vonzóbb vagy.

2. A megváltozott viselkedésed miatt ugyanazokat a jeleket máshogy értékeled. Nagyvonalúbban és pozitívabban értékeled azt, amit mások közvetítenek feléd.


Ezeknek valamilyen arányú kombinációja.

2018. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Ja, és +1 a #9-es válaszomhoz: a véletlennek is van szerepe. Részben vagy teljes egészében lehet a véletlen műve is.
2018. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!