Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esély második randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esély második randira?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival akit látásból már ismertem. Leveleztünk.Elmondása szerint túl jó vagyok hozzá nem értette hogy kereshettem meg pont őt. Azután jött az első randi ami elég balul sült el, nagyon ideges voltam. Majd kérdeztem őt h mi a véleménye annyit mondott hogy nincs velem semmi gond de szerinte túl vékony vagyok, és azt hitte hogy beteg vagyok. Majd irta hogy ö mindenkiben a hibákat veszi észre és volt már csalódása is. 170 cm 54 kg teljesen átlagos testalkatom van, nagyon igényes vagyok a külsőmre, ápolt kinézetem van a környezetem is csinosnak tart. Engem nagyon érdekel az illető személyisége...hozzáteszem külsőre nem egy szívtipró típus... Szerintetek érdemes még egy randit ķérni vagy ez már menthetetlen?

2018. jún. 13. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondása szerint túl jó vagyok hozzá"


Tudod, így lehet szépen elutasítani másokat, akik nem jönnek be nekünk. Így nem téged alacsonyít le azzal, hogy "nem vagy elég jó nekem", hanem magát, pont azért, hogy ne bántson meg.


Szerintem nagyon ritka, amikor valaki a "túl jó vagy hozzám" típusú mondatot szó szerint érti.

2018. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ezt a "túl jó vagy hozzám" választ akkor mondta mielőtt még nem találkoztunk és teljesen odavolt látazott a levelezéséből egészen addig amíg nem jött el az első randi. Arra gondoltam hogy az idegességem is közre játszhatott a találkozáskor. Ezért szeretnék tőle még egy lehetőséget csak nem tudom hányadán állunk, nem akarok nagyot koppanni. Várok még véleményeket!
2018. jún. 13. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:

"Majd irta hogy ö mindenkiben a hibákat veszi észre és volt már csalódása is."


Nekem nem tűnik egy olyan pasinak, akit nagyon meg akarnék ismerni. Szerintem találsz te jobbat is.

2018. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!