Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikkel lehet elrontani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikkel lehet elrontani az első randit? Mik miatt lenne számotokra rossz? És hogyan lehetne ezt kompenzálni, ha a másik véletlenül már elvitte abba az irányba ezt az egészet? 21/f

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Például úgy hogy csúnya vagy.
2017. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam, például:

- ha késel,

- a trágár beszéd,

- ha nem figyelsz,máshol jársz,

- ha a telefonoddal játszol (ám, akkor az az én hibám is, mert elég unalmas lehetek a számodra, de akkor minek is randizunk?)

- ha csak egy témáról tudsz beszélni,

- a sportbolond vagy.

2017. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha késel,telefonozol,böfögsz,smucig vagy,piás sztorikkal próbálsz menőzni,kiderül hogy anyuci pici fia vagy.
2017. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Amikkel el lehet:

- több, mint negyedóra késés úgy, hogy nem szól oda időben (vagy ha meg sem jelenik, és nem szól időben, az még jobb :D)

- ha megpróbál "olyan" helyeken taperolni, fogdosni (pl. comb) és erőlteti, hogy menjünk szobára

- ha végig az exét sértegeti

- ha nem hagy szóhoz jutni, látszólag nem érdekli, amit mondok... vagy fordítva, ha harapófogóval kell kihúzni belőle mindent, nem kérdez, nem érdeklődik, egy szavakban válaszol

- túlzott trágár beszéd

- szakbarbár, és csak egy témáról tud beszélni, a többi nem érdekli

- ha nem alkalomhoz illően öltözik fel

- ha egész végig a telefonját babrálja vagy folyton hívják, és fel is veszi a telefont

- ha hozza a haverját a randira, vagy odahívja

- ha disznó vicceket mesél vagy arról mesél, hogy csajozta végig a fél várost

- ha első randin a fizetésemről, a vallásomról, szexuális preferenciáimról faggat

- ha undorító témákról beszél (pl. aranyér)

- ha kocsányon lógó szemmel bámulja a többi nőt a helyszínen

- az sem szimpatikus, ha nem ajánlja fel, hogy fizeti az első randin a cechet, de ami még gázabb, az az, ha bejátssza férfi létére az "otthon hagytam a tárcám, fizesd ki az egészet, légyszi"-dolgot

- ha bunkóskodik, játssza az agyát a pincérrel (ha olyan helyen vagyunk)

- ha kifejti, hogy hát igazából baromira nem én vagyok a zsánere, de próba cseresznye

- ha nem tud illően viselkedni (túrja az orrát, nem teszi a szája elé a kezét köhögéskor, nem segíti le rólam a kabátot stb.)


Ezek közül nálam azokat, amik az alapvető kulturáltsághoz, illemtudáshoz tartoznak, nem tudja semmivel sem jóvátenni, mert az ilyen tapasztalat szerint csak azért próbál kompenzálni akkor, mert elszalaszt egy nunit, de megváltozni nem fog. Dettó az, aki megpedzi, hogy hát felmehetnék hozzá egy kicsit szórakozni randi után.


Más dolgokat úgy tud kompenzálni, ha belátja, hogy hibázott, elnézést kér, és meg tudja normálisan indokolni. Pl. eye sértegetését azzal, hogy "ne haragudj, elszaladt velem a ló, mert nagyon mélyen érint". Vagy a késést azzal, hogy "tovább benntartottak munkában, de lemerült a telefonom". Vagy ha túl csendes, akkor "Bocsi, tudom, hogy most úgy tűnik, nem vagyok jó beszélgetőpartner, csak izgulok". És utána nem követi el ugyanazt még 1x.

2017. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!