Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Értelmiségi emberek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmiségi emberek milyen helyeken szórakoznak?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sok időt elpazaroltam low-class pesti szórakozóhelyeken, ahol pont azok a típusú emberek voltak többségben, akik engem egész életemben csak megvetettek és bántottak, mert nem vagyok olyan, mint a mainstream.


Aztán az élet úgy hozta, hogy valahogy mégis az én képességeim érnek többet a piacon és ezek a csuda okos emberek, akik egyébként kb csak annyit tudnak, amit az evolúció 10ezer év alatt belekódolt a DNS-ükbe, nos ezek az emberek feltűnően küszködnek olyan egyszerű feladatokkal a munkahelyeken, amire meg én mondom azt, hogy nevetséges.


És nem azért, mert bármilyen szakmai képzettséget illető szakadék lenne köztük. Egyszerűen csak az intelligencia hiányzik, képtelenek még a legalapvetőbb szinten is rendszerben gondolkodni, csak az érzelmeik mentén cselekszenek.


Na mindegy. Szóval én sokat kinlódtam már azzal, hogy az iylen emberk közé beilleszkedjem. Ennek része volt az a 5-6 év, amit mindenféle low-profile szórakozóhelyen töltöttem, és nőknél próbálkoztam, akik persze a gyér külsöm miatt nem nagyon voltak rám kiváncsiak.


Az intelligenciámmal meg valahogy irreálisan szép (magamhoz képest) nőknél tudtam bevágódni.


A kérdés tehát, hogy pesten az ilyen 25-35 éves korosztály hol szórakozik, akik ügyvédek, orvosok és más hasonlóan magasan képzett nők, akik talán meg is hallják és fel is fogják, amit mondok nekik, nem csak a törzsi táncot keresik az emberben, mint ezek az egy bites proli nők?


2018. jún. 19. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Otthon szórakozom a kialakult baráti társaságommal.
2018. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
XD
2018. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ma rajzás van megint.
2018. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Láttam én már olyan síkhülye, felszínes ügyvédcsajt is, mint a sarki cigány prostituáltak, csak az utóbbiak nem elitisták.
2018. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Tudod mi a közös a proli és az értelmiségi nő között? Mindkettőnek a jó pasiktól csúszik le a bugyi.
2018. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nem is szórakoznak tömegben, tömegesen..ha tévednék engem is tájékoztassatok..


éés..jobban jársz ha nem igyekszel senkinek sem az orra alá dörgölni, hogy milyen hü|ye..nem fog vidítani cseppet sem

2018. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

5.: és tudod még mi a közös bennük? Te még csak nem is álmodhatsz erről.

N

2018. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

7.

Nő vagyok, úgyhogy nem is álmodozom róluk. Bocs, hogy kimondom nő létemre, hogy fiatal nőknek igenis számít a kinézet. Főleg egy szórakozóhelyen.

2018. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Össze vissza
2018. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Neked mi a végzettséged?
2018. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!