Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol van olyan társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van olyan társkereső oldal, vagy olyan társkeresési hely vagy közösség, ahol nem csak kamusok vannak akik csak szórakoznak, hanem komolyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Rengeteg társkeresőn fent voltam már, de mindenhol csak trollok, kamusok vannak akik csak unalomból szórakoznak de nem akarnak valójában semmit... Annyit csalódtam már, hogy szinte nem tudom hol lehetne ma még normálisan ismerkedni

.. Itt sajna nem lehet mert tiltja az oldal, chates oldalakon, ugyanúgy kamus trollok vannak, diszkókban úgyszintén komolytalan lehúzós emberek vannak, haverokra nem számíthatok... Hol lehet a mai világban ismerkedni, vagy hol lehet normális lányokat találni akik nem csak felszínes számító érdek p*csák, hanem valóban szerelmet érzelmeket és komoly párkapcsolatot szeretnének?

Tudom költői kérdés, de már tényleg nem tudom mit tegyek ebben az elkorcsosúlt világban!......

(26f)


2018. ápr. 22. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyat nem tudok, viszont volt egy ilyen esetem:

Lattam egy lanyt a facen, csak megosztott valamit, en meg megneztem az adatlapjat. Egyedulallo volt, nem dohanyzott, olyasmi stilusa volt mint nekem, kulsore is tetszett... egyszeruen irtam neki h meglattam a neten es h volna-e kedve dumalni. Volt kedve...

Majdnem 4 evig voltunk egyutt. Sajnos a vegen mas bekavart, de az mas teszta. Az ismerkedes akkor is jobb igy, mint altalaban tarskereson.

2018. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos ez is ritka esetben jön be. :/
2018. ápr. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!