Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek ez tetszene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ez tetszene?

Figyelt kérdés

Beszèltem pár szót egy pultos lánnyal. Kicsi bók,elèg jól fogadta. Nevèt megkèrdeztem,megkerestem facebookon. Nem válaszol,de látja. Vissza sem utasít,nem is fogadja a bókot.


Mindenkinek van olyan,hogy amikor meglátja,az első pillanatban beleremeg a lába. Nekem ő az olyan.


Arra gondoltam,kis viccesen küldök neki egy szèp virágcsokrot egy levèllel,amiben ez lenne.

"Szia. Èn te vagyok a jövőből. Csak szólni akarok,ha ma egy xyz nevű valaki megdícsèri a mosolyod,ismerkedni szeretne veled,adj neki egy kis időt. Èleted hibája,ha nem teszed"


Majd hogy legyen ideje gondolkodni,pár óra múlva mennèk èn.



Jobb ötletem nincs,a szia mizu jó a segged verzió itt nem lenne befutó.



2018. jún. 19. 23:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Èn 23,ő 20 èves
2018. jún. 19. 23:43
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem igazán. Sztorinak aranyos, de ha benne lennék, akkor díszletnek érezném magam a játékodban, pedig még csak azt se mondtam soha, hogy akarnék játszani (sőt).
2018. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs egy kis pozitív visszajelzés sem akkor ez meredek terv. 1 lapra teszel fel mindent.


Én a szövegen változtatnék.

2018. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem válaszol és nem látsz közeledést a részéről, akkor hagyd. Egy pultosnak muszáj kedvesnek lenni és jópofizni mindenkivel. Ha csinos, gondolhatod hányan nyomulnak rá egy nap. És nem küldhet el senkit a halál fa...ba.
2018. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez nagyon creepy. 😀
2018. jún. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromi gáz. Ha ennyire érdekel, hívd el személyesen valahova, a pultosoknak meg amúgy kötelező mindenkivel udvariasnak lenni...

"Nem válaszol,de látja. Vissza sem utasít,nem is fogadja a bókot." -> ez visszautasítás, de mindegy....

2018. jún. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon gáz! Életed hibája ha nem teszed.... Hát ez alapján a mondat alapján élete hibája ha teszi!

Bocs de máshogy próbálkozz, jó a virág, de ezt a hülye szöveget hagyd el!

2018. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Èleted hibája,ha nem teszed"


- hát én egy ilyenre kedvesen megmondanám, hogy visszavehetsz az arcodból és csá :D

2018. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy szál virágot és legközelebb ha nem forgalmas a nap vidd be neki. Hidd el ez sokkal jobban esik egy lánynak akár milyen közhelyes, és kérdezz rá hogy lenne e kedve randizni?
2018. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!