Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van úgy beállítva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van úgy beállítva a szex, mint egy árucikk?

Figyelt kérdés

Az oldalon - de talán ez egy fajta klisé is - úgy van beállítva, mint ha a férfiak, akik a rosszak mindig, csak szexre akarnának nőket, ők pedig szegény áldozatként élik meg, hogy úúúúúgy ki lettek használva, mert a férfiaknak csak a szex kell, bezzeg ők...


A lényeg, hogy sok nő úgy tesz, mint ha a szex nem lenne fontos, teljesen elhanyagolható lenne. Mások úgy akarják használni, mint egy eszközt, jutalomfalatot, amivel csalogathatják, vagy épp megtarthatják a férfit. Bármelyik változat is legyen igaz, sok nő eszközként tekint a szexre. Mint ha Ő maga nem lenne részese, neki nem lenne jó és igénye se lenne rá, csak elviselné, hogy a férfi rajta maszatol kicsit. Mint ha ez valami elérni való cél lenne, a végső "jutalom" a férfinak, amiért meg kell küzdeni.

Amivel tulajdonképpen maguk a nők tárgyiasítják a szexet, hiszen nem kölcsönös örömforrásként, hanem egy ostoba eszközként tekintenek mind a szexre, mind a férfira.

Akkor mégis ki a rossz?

Véleményem szerint ez elképesztően primitív, ostoba hozzáállás. Az ilyen nőket nem csodálom, ha szexnél nem tartják többre.


Nem, nem vagyok nőgyűlölő, van párom, szeretem, nálunk ez nem kérdés. De az oldalt olvasgatva gyakran képedek el, milyen kicsavart ez a gondolkodásmód.


Ami az évszázad képmutatása. A mai világban, amikor annyian csak egy éjszakásakat keresnek, mi a francért "teperne" valaki egy prűd fa3.1415csánál egy kis szexért kuncsorogva, mikor ezerszer könnyebb szexet találni, mint értelmes kapcsolatot?


Ezek a nők elgondolkodhatnának, hogy talán Ők maguk csinálnak valamit rosszul. Talán nem kéne árucikként kezelni a szexet, vagy jutalomfalatként. Ez nem jutalom, sem pedig szívesség a férfi felé. Minimum kölcsönös kéne legyen, különben megette a fene az egészet.



2018. jún. 20. 10:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

Te tulajdonképp nem kerdeztél semmit, csak egy úmabb frusztrált kisfiú vagy, aki rinyál, mert nem kapott puncit és aki semmit nem tud arról, hogy a nők mit hogyan élnek meg.

23/N

2018. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Takarodj már innen frusztrált kisp*csű . L :)))
2018. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
A pasik is ezt teszik
2018. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Látom a szövegértés nehézségeket okoz. Én nem vagyok frusztrált, a válaszaitok viszont annál inkább. Nincs puncihiányom, nem kell félteni. ;)


És a kérdés ott van, ha ezt sem sikerült értelmezni, hát... sajnálom.


"Miért van úgy beállítva a szex, mint egy árucikk?"


Gondolom azokat sérti ez igazán, akik valóban így tekintenek rá. Manipulációs eszköz.


A normális nők persze tudják, hogy ez nem így működik, de őket nem is "használja ki" senki.

2018. jún. 20. 10:55
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez azért van, mert a magukat csúcsszuper agyakrobatának hisző pasik 90%-a nem tud semmit nyújtani a szexben. Így a nőnek nem jó, nem élvezet, nincs rá igénye, ő csak maszatol, a nő meg elviseli.

Köze nincs a kölcsönös örömforrashoz.

A legtöbb nő jobban élvezi a masztit, mint az alkalmi szexet, legfeljebb akkor lát bele valami jót, ha szerelmes is a pasiba.


.....És most jön azoknak az áradata, akik szerint ők a kivételek, mert vele minden nő mindig elélvez, sőt sorozatos orgazmusa van....

3.2.1:

2018. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#5:

Na tessék, ez már értelmes válasz. Valóban az okaira vagyok ugyanis kíváncsi. Köszönöm, ment a zöld.

2018. jún. 20. 10:58
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Több helye is ellentmondásos a frusztrált kis rinyád. Olvasd át újra.
2018. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Én nem rinyálok, nem fogod fel? Ne add a frusztrált libát... a beszólogatósdiból ugyanis ez jön csak át. Épp a sok rinyálás zavar, amit itt az oldalon látni. "Jajj kihasználtak!" "A férfiaknak csak a szex számít!"

(itt jegyezném meg, egy egészséges nőnek épp úgy számít...)

Mint ha bárki fegyvert fogott volna a fejükhöz... közben meg mézesmadzagként tekintenek a szexre ezek a lányok, nők... aztán mikor ők húzzák a rövidebbet és a fagyi visszanyal, akkor jön a hiszti, hogy a pasik milyen számítóak. Közben épp ők akartak azok lenni, csak nem jött be. Na ez ihlette a kérdést. Így érthető már?

Meg amikor megy a kérdés, hogy mennyi ideig kéne váratni a pasit? :D Ezeknél már lefordulok a székről a röhögéstől. Mikor Ők is épp úgy akarják, csak játszmázgatni akarnak.

2018. jún. 20. 11:06
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, mert sok férfit tényleg ezzel lehet lekenyerezni.

Másrészt sok nőnek csak maszturbálással van orgazmusa, így a kapcsolatban való szeretkezést részesíti előnyben, egyéjszakás csak akkor jó neki, ha érdeke fűződik hozzá.

Aztán ott vannak a férfiak, akik szintén árucikként kezelik: meghívtam a nőt vacsorázni/két italra, ezért nekem utána jár a szex.

2018. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

"Mint ha Ő maga nem lenne részese, neki nem lenne jó "


Egy szorakozohelyen osszeszedett felreszeg random pasival igencsak eselyes, hogy nem lesz a nonek jo.

2018. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!