Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy egy randin a pasas a képetekbe vágta, hogy csak szexet akar és nem lesz ebből semmi más, hiába akarod?

Figyelt kérdés
Még soha eddig nem fordult elő velem ilyesmi. Nem is gondoltam, hogy képes valaki ennyire megalázni.:( Mégis mit képzel magáról?!
2010. jún. 16. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Paraszt rajcsávó, ne foglalkozz vele.

Legközelebb mond a szemébe az illetőnek, ha előfordul hasonló, hogy ő még arra sem kellene neked.

2010. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

előfordult velem, hát többet nem látott! szóba se álltam vele...

és ne vedd a szívedre, nem bántani akart, csak valószínű egy prokariótáéval egyenlő az érzelmi intelligenciája.

üdv

2010. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Elöbb utóbb rá fosz jönni hogy ö volt a legrendesebb pasi életedben,mert nagyjából a többi is ezt akarja csak nem mondja meg.Értékeld hogy öszinte volt mert ha nem mondta volna,megtörtént volna és lelépett volna.Nagyobb fájdalom?hát persze!Mindig ilyen szerencséd legyen a férfiakkal!
2010. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak az a durva, hogy mindezt nem egy éretlen kölyök, hanem egy állítólag értelmes, felnőtt, tanult 34 éves pasi mondta a képembe. Azt gondolná az ember, hogy ilyenkor már értelmesebbek és nem csak azt látják egy nőbe.
2010. jún. 16. 21:55
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

volt ilyen, de közöltem vele, hogy agyilag egy szinten van a mohákkal, márpedig növénnyel nem jó dugni


sikerült lealázni és ez tök jól esett:)

2010. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy megtörtént volna, nem vagyok egy éjszakás típus. Mellesleg ne mond hogy minden pasi csak szexet akar? Akkor hogy léteznének kapcsolatok?! Ne idegesíts! :) Egyébként 25 vagyok.
2010. jún. 16. 21:56
 7/11 anonim ***** válasza:

nem volt még ilyen :O:O

egyszerűen állj fel.szép higgadtan,és sétálj el onnan ha követ akkor mondd azt (ahogy előttem is írták) h ő neked még a sexre sem kellene. mindezt szép higgadtan.

ne add meg neki azt az örömöt h felhúz.

2010. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez a mohás haláli, nagyon tetszik. Ha legközelebb összehoz a sors egy ilyen barommal, tuti valami hasonló mondok én is! :)))
2010. jún. 16. 22:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Legfeljebb visszautasítod.
2010. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
velem is elöfordult egy ilyen volt barátnője is ráadásul mint kiderült de nekem azt mondta hogy többet akar mint barátság de kevesebbet mint egy kapcsolat= sex... :S
2010. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!