Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem 3év együttlét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 3év együttlét után azt vágta a fejemhez, h nem vagyok jó az ágyban. Leesett az állam, mert idáig az ellenkezőjét állította. Én azóta képtelen vagyok szexelni vele. Mi lesz így velünk, nektek is volt hasonló az életetekben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha összevesztetek akkor csak erősen meg akart sérteni 34F
2010. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem én voltam ilyen helyzetben hanem egy családtagom, a különbség az volt hogy a férj 3 év ismeretség és 2 év házasság után vágta ezt a fejéhez, hogy unalmas a szex és nem is élvezi, nem jó vele. A csaj megpróbált leülni a férjével megbeszélni és próbáltak újítani ezt azt, ami mindkét félnek tetszene és egyiknél sem lépi át azt a határt amit csak erőlködve tenne meg a másik kedvéért. Szóval szerintem ülj le a férjeddel ezt megbeszélni, mert ha ez így marad akkor könnyen néz más után, és gondolom azt nem akarod, meg azt sem, hogy válás legyen a vége. Lehet hogy eddig minden jó volt neki, csak igényelné az újításokat és az izgalmas dolgokat. Remélem minden rendbe jön és meg tudjátok beszélni!
2010. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg csak unja már ugyanazt a póz(oka)t.

Lehet, hogy csak látott a tévében valami nagyon tuti káma szútra fost és tudván, úgysem mész bele a dologba, elkezdett úgy viselkedni mint egy ovis :)


21/F

2010. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 StephanieXx ***** válasza:

Én nem szeretkeznék Vele egy darabig.Mikor bepróbálkona,akkor mondanám neki,hogy "Most jó lennék...?"

Ez a gyerekesebb megoldás.Felesleges megvárni a következő aktust.

Szerintem beszéld meg Vele minnél elöbb,mondd el neki,hogy rosszul esett Neked,mennyire megbántott,és ha mégsem üres szavakkal dobálózott,akkor mondja meg,hogy mi nem stimmel,és próbálhatok megjavítani rajta.:)

2010. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Mindenképpen beszélj vele!Egy férfinak meg kell adni amire vágyik.MINDENT!Ha nem adod meg,máshol fogja megkeresni.
2010. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül veled van a baj az is lehet hogy a munkahajén érte stressz és azt adta ki. De az is lehet ami remélem nem igaz hogy lett egy viszonyítási alapja valaki más személyében. De remélhetőleg csak a stressz miatt nem tudja élvezni annyira mint régen, ha ez így van akkor önmagát hibáztatja de nem meri ezt bevallani és ezért mondta ezt. Ha megszűnik a stressz akkor lehet megoldódik a gond is. Ja és jó tanács nem említsd neki hogy segítséget kértél mart az nem tesz jót a "férfiúi" becsületének.

Sok sikert.

2010. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21:56 - os hozzászóló véleményét szerettem volna én is szavakba önteni. Nagyon gyakori férfi tulajdonság.
2010. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tégy vele olyasmit h jó legyél az ágyba.ha gondolod megírom emailbe,h az én férjeimnek mi esett nagyon jól.Minél hamarabb változtass,mert lehet szerelmes másba.

meg kell győzd,h te vagy a jobb

2010. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!