Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jó ez az ismerkedős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ez az ismerkedős szöveg? egy igen / nem válasszal szavaznátok az első kérdésemre

Figyelt kérdés

a dolog úgy nézz ki hogy pár hete találkoztam egy férfival szerintem szimpatikusak vagyunk egymásnak, nagyon helyesnek találom,de nem tudom hogy hívjam el.


már párszor elképzeltem a szituációt,hogy szimplán oda megyek hozzá és megkérdezem,hogy mikor van vége a munkaidejének és ráérne utána ,esetleg lenne kedve beszélgetni

mit mondjak neki,hogy hívjam el

1 szerintetek gáz ez az ismerkedős szöveg ???


2 Meg még annyi hogy ügye a dolgozókon ilyen Bluetooth os fülhallgató van és attól félek hogy más is meghallhatja amit mi beszélünk ez a füles hogy működik, szegény srácot és magamat sem szeretném beégetni


23N



2018. jún. 26. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

1, Nem gáz

2, És ha más meghallja, mi van?

2018. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Én megvárnám, hogy ő hívjon el.
2018. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
2.-ik: pofám leszakad, tehát ha neked tetszik akkor ő hívjon el ugye? igazi gyökér vagy :D, folyton mindent a másik csináljon mert hát a nőnek az a dolga hogy várjon a szőkehercegre fehér lovon nem? szánalmas :)
2018. jún. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem látok abba problémát hogy én hívom el csak tudni akartam hogy gáz vagy sem
2018. jún. 26. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
nem gáz
2018. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Kedves 3-mas, belőled is süt az értelem, látom. :) Annyit tettem, hogy leírtam a véleményem. Lehet, "régimódi" vagyok igen, és nem szeretek én kezdeményezni egy férfinál, amiről természetesen meglehet a véleményed, ahogy bárki másnak is, de az, hogy képtelen vagy azt kultúráltan megfogalmazni, na az, ami szánalom. :)
2018. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz,de mit dolgozik? Olyan nincs amikor biztosan tudod,hogy más nem hallja?
2018. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"kedves" 6os: megtudom, csak nálad nem éri meg :)
2018. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
lidl dolgozik és mindenkin van ilyen füles
2018. jún. 26. 20:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor cetlin add oda neki, akár még azt is ráírhatod, hogy nem szeretnéd, ha a többiek hallanák. És akkor ki is veheti akár talán a füléből, onnan mondhatod személyesen, de le is írhatod az egészet neki.


"Mennyire jó ez az ismerkedős szöveg?"

Nem. ('igen / nem válasszal szavaznátok az első kérdésemre'?) Amúgy nagyon jó, énnekem tetszik, csak igennel, vagy nemmel szerettem volna válaszolni; szóval a szöveg amit kigondoltál, rendben van teljesen.


"szerintetek gáz ez az ismerkedős szöveg ???'

Szerintem ez teljesen jó, tehát nem gáz.


"dolgozókon ilyen Bluetooth os fülhallgató van é"

Hát, akkor igen, cetlire írd le, vagy küldjél neki esetleg céges e-mailt, ha tudod a címét.

2018. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!