Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt most, hogy mondjam meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt most, hogy mondjam meg, hogy menstruálok, ezért nem akarok találkozni vele?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nyisd ki a szádat és formálj vele hangokat.

Egyébként hogy függ össze a két dolog?

2018. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 AchromaticSmarties ***** válasza:
57%
"Képzeld, nem vagyok terhes! :OOO Ünnepeljük meg külön! :))"
2018. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
29%

#2 - A menstruáció nem jelenti 100%-ban azt, hogy nem terhes az illető.

Relatíve nagy %-ban előfordul, hogy megjön a menstruáció is és terhes a nő.

Vannak olyan fogamzásgátló készítmények, amik esetében mindig megjön a menstruáció, ha van baba-ha nincs (ezért kell azoknál terhességi tesztet végezni 1-2 havonta).

2018. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Ugy hogy kinyitod a szad es hangokat adsz ki...de en se ert h fugg ossze a ket dolog?
2018. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, de ilyenkor miért vonod ki magad a forgalomból? Persze, lehet, hogy rosszul vagy ilyenkor.
2018. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Na, a fiúk szétszedtek, Kérdező:)


De lányként, nőként, asszonyként :D nagyon nem értem, hogyha párkapcsolatosdit tudsz ( tudtok) játszani, de egy tök normális, tőled független dologról nem mersz vele beszélni.

Felnőtt párkapcsolatok :)

Amúgy:


"Figyelj, Józsi, egy kicsit kínos ilyet kérni, de nem találkozhatnánk pár nappal később? Tudod, épp azok a napok közelegnek és nagyon rosszul érzem magam, nagyon fáj a hasam és legszívesebben egész nap feküdnék, szóval, nem lennèk most túl jó társaság. De, mit szólnál, ha jövőhét kedden bepótolnánk? :) ""

2018. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó..És, ha Bélának hívják? :) Viccet félretéve, én az utolsóval érték egyet. Ha elmondod neki őszintén a dolgot, akkor sincs vesztenivalód: pár nap múlva randi, vagy, ha emiatt berág, akkor épp jókor derült ki, hogy egy idiótával van dolgod. Ilyen egyszerű. Egyébként másrészt viszont az gáz, ha már jártok egy ideje és egy ilyen dolgot sem sikerül megbeszélni.
2018. jún. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem jàrok vele és nem is komoly a dolog.
2018. jún. 28. 03:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyrèszt nem èrtem mièrt kell ezt konkrètan megmondani. Mondd h most fàradt vagy vagy akàrmi. Màsrèszt ha ez ekkora problèmàt okoz, èn nem tudom, neked hol kell èlni, mert bàrhol fogsz, ettől komolyabb gondjaid lesznek, mint mindenkinek.
2018. jún. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Na a sok pasi annyira ert a havi dolgokhoz, de az eszt tudjak osztani.

Szánalmas

2018. jún. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!