Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár hónap után rájöttem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónap után rájöttem, hogy a fiú, aki szeretett volna valamit tőlem (és komolyan is gondolta, nekem akkor meg nem jött be), most tetszik. Vajon lehet még esélyem? Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
mi az hogy akkor nem jött be most meg igen? :D mind1 sztem mond el neki aztán majd vaalami csak fog történni
2010. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hat valami csak igen..:)) teljesen idiotanak fog nezni...
2010. jún. 17. 13:46
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
ezt egyszer már kérdezték
2010. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
attól hogy idiótának fog nézni elmondhatod neki, ha meg sem próbálod az a elgrosszabb sztem
2010. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Idiótának fog nézni, de van ilyen, van esélyed. Én fordított helyzetben voltam így a mostani csajommal.
2010. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

én nem is rég (fél éve) ugyanilyen helyzetbe kerültem....:D a srác többször is bepróbálkozott nálam, de én kikosaraztam és mondtam neki h továbbra is csak barátok maradjunk...:S nemtudom h mit szólt hozzá, sejthette a válaszomat...de nekem 3-4 hónap kellett ahhoz hogy megváltozzon a véleményem, és beleszeressek. de egyébként lehet h csak fellángolásról van szó, velem legalábbis így volt. na és a lényeg az h a bnőim mondták el a srácnak msnen a jelenlétemben h bejön nekem, és h többet akarok mint barátságot...hát eléggé jól sikerült ez a bevvallósdi dolog mert már 2 hónapja a pasim:D ami király(y) Ja és akkor is ha csak fellángolás szerintem akkor is bátran menj bele, mert énin így voltam, de mostmár szerelmes vagyok belé, és szeretem...

14Ł

2010. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Sokat nem veszíthetsz. Amennyiben tényleg komolyan is gondolta, akkor nem hinném hogy hamar elfelejt.
2010. jún. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beszéltél már azóta vele? Az elképzelhető hogy most így nehezebben fog megnyílni. Ám ha meg sem próbálod sosem tudod meg mi lenne.
2010. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kedved előző: nem beszéltem és valószínű, hogy nem is fogok..nem olyan a kapcsolatunk, hogy egyáltalán alkalmam lenne rá...se nem találkozunk, még messengeren sem beszélünk..
2010. jún. 29. 21:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez szomorú... :( Én örültem volna, ha az a lány aki anno 2010-ben tetszett megkeresett volna, még ha azt is mondta akkor hogy sose.. Lett volna esélye. Viszont még 2010-ben csúnyán összevesztünk.. No de a 13 év korkülönbség úgyis sok lett volna. Azóta nem beszélünk. Ez van. Remélem te jobban jártál azért :)
2012. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!