Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok egy olyan férfihoz, aki meglehetősen nihilista?

Figyelt kérdés
Én csak úgy létezem, azt csá, elvagyok mint másnapos kakaóscsiga a befőttes üvegben. El lettem kényeztetve, a nagy jó dolgomban, már nem is tudom, mit csináljak. Zabálok, edzem, alszom, kockulok, edzem, zabálok, elmegyek 'dolgozni', beülök a munkának nem nevezhető semmittevésbe kockulni, közben dől a lé, úgy hogy nekem egyáltalán nem kell megerőltetnem magam. Lógatom a lábam, nyaralgatok, leszarom a társadalmi elvárásokat, kb. megtrollkodom az egész életet, van aki egy utolsó kis beosztottnak gondol, mások komoly több diplomás értelmiségiként tekintenek rám, megint mások meg vezető menedzserként, egyesek csak szimplán egy öntelt f @ sz-nak, a valóságban azonban csak egy senki vagyok, aki több különböző beosztásban is megtalálta azt az állást, ahol nem kell csinálni semmit. Alkalmazottnak nem vagyok jó, max alkalmatlannak. Úgyhogy ennek megfelelően alkalmatlankodom és közben megszedem magam amennyire csak lehet.
2018. jún. 29. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Laza vagy! :) A pénzgyűjtésen kívül tényleg nem érdekel semmi?
2018. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Most értettem meg, hogy mit jelent az, hogy "szeretem azt a nőt, aki melletted lettem, de téged nem".
2018. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szóval biztonsági őr vagy.
2018. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így nem lesz normális barátnőd az biztos.
2018. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, mi lenne, ha kivennénk a pénzt a játékból. :)
2018. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszinte vagy, és ez a legfontosabb. Sok ember nem képes rá, h saját magát őszintén vállalja. Szimpi, tetszik. :)
2018. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Laza vagy! :) A pénzgyűjtésen kívül tényleg nem érdekel semmi?"


Az érdekel, hogy mire tudom elkölteni.

2018. jún. 29. 22:07
 8/8 A kérdező kommentje:

"Kíváncsi lennék, mi lenne, ha kivennénk a pénzt a játékból. :)"


Onnantól nem lenne túl sok értelme. Egy komcsi rendszerben valószínűleg hamar megpusztulnék. Nagyon örülök neki, hogy én már a piacgazdaságba születtem bele, szerintem egyébként ez a jelenlegi a legjobb kor az egész emberiség történetében, úgyhogy én ahelyett, hogy megszakadnék vagy mindenféle megfelelési kényszeres hülyeségek helyett inkább igyekszem ezt az életet kiélvezni.

2018. jún. 29. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!