Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem lép a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lép a férfi?

Figyelt kérdés

A munkahelyen van egy férfi, aki tetszik nekem, és lehet én is neki (más embernek mondta). Még nem beszéltünk egymással, nem szoktunk együtt dologzni, nem találkozunk gyakran.


Van hogy egyzser kétszer "összeütközünk", akkor eléggé elpirul, nehezen szólal meg stb.


Másokkal meg nagyon jól elvan.


Ha nem lép, akkor inkább felejtsem el az illetőt. Amúgysem jó férfi, ha nem kezdeményez?


2018. júl. 5. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Igen. A ferfi lep. Talan tulgibdolid es semmit nem akar.
2018. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem lép a férfi, akkor lépjen a nő. ;)


De, nem kell óriás lépésben, elég ha apró nőies, de látható lépést teszel.

2018. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

"Amúgysem jó férfi, ha nem kezdeményez?"


:D :D :D

Arra gondolsz, hogy nem tesz meg mindent helyetted?

Te akarsz tőle valamit, akkor lépj te.

2018. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos tetszel neki, de tapasztalatból mondom, hogy a pirulós, nehezen megszólalós fiúk nem, vagy csak nagyon nehezen kezdeményeznek, és még az is lehet hogy inkább megfutamodik mint, hogy randira menjen egy számára szimpatikus lánnyal.

Készülj fel, lehet nehéz lesz! Én feladtam, mert bár tudom, hogy tetszettem a félénksége engem folyton elbizonytalanított. Remélem te kitartóbb leszel!

2018. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!