Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ha elkezdtek online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha elkezdtek online beszélgetni egy férfival nem társkeresés céljából, hanem csak úgy aki aztán elhív valahova, de nem mondja hogy randi-e vagy sem akkor azt randinak vennétek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A korulmenyektol fugg, de inkabb randinak vennem.
2018. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Én nem venném randinak, de még azzá válhat, ha a személyes találkozás pozitívan hat.
2018. júl. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem venném annak. Egyébként osztom a kettes véleményét.
2018. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A kis számmal megkérdezném még előtte, hogy ez most randi?
2018. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem társkeresés céljából beszélek vele, akkor miért venném randinak? Azt természetesnek veszem, hogy az ilyen “internetes barátok” is találkozhatnak, mert elég ciki amúgy csak internetrõl ismerni valakit és egyáltalán nem ismerni élõben.


Amúgy az ilyesmit jobb megbeszélni az illetõ nõvl, nem gyakorin kellene találgatni errõl.

2018. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jártam már így többször is. Randivolt én nem vettem annak. Szóval javasolt ezt tisztàzni.
2018. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy randinak venném, de hogy ha párom lenne, nem mennék, az biztos.
2018. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem, ha már elég jól ismerem, és biztos vagyok benne, hogy ő sem annak gondolja. De nagyon sok beszélgetés kéne ahhoz, hogy el is menjek vele. Aki csak csajozni akar, annak nem lenne türelme kivárni.
2018. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Csak akkor nem, ha már elég jól ismerem, és biztos vagyok benne, hogy ő sem annak gondolja. De nagyon sok beszélgetés kéne ahhoz, hogy el is menjek vele. Aki csak csajozni akar, annak nem lenne türelme kivárni."


Ezt most úgy írod mintha valami bűn lenne ha randizni akarna.

2018. júl. 5. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!