Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyirre nehéz feladat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyirre nehéz feladat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van 1 fétisem, szeretnék Indiai lányt, itt Magyarországon, hol lehetne barátkozni velük, és hogy fogjak bele igazán? 39 ffi vagyok! (Admin, már nemtudom, hogy hogy tegyem fel ezt a kérdést, mindig törlitek, hogy ez nem társkereső! Ne babrálj már légyszi ki velem, vagy privátban, írd meg, hogy rakjam fel ezt a kérdést, hogy ne társkeresőnek nézzétek!!!! )
2018. júl. 5. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg Somogyvámos környékén érdeklődj; ha van Magyarországon valami indiai közösség ott csak tudnak róla valamit.
2018. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, vagy Indi, vagy Török, baromira vonzanak! :) Beteg mi.... :)
2018. júl. 5. 20:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne beteg? Más meg a fekete lányokra bukik...
2018. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na tuti nem olvassa egyik sem.... :) Nemtudom, ez gyerekkorom óta foglalkoztat!
2018. júl. 5. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Indiai nagykövetségen. A nagykövetnek valószínűleg indiai felesége van. Csapj le rá!


Nem mennyirre, hanem mennyire.

A kérdésből nem derül ki, hogy mit szeretnél megtudni. Ha a kétismeretlenes egyenletet megoldását szeretnéd megtanulni a GYK-n, akkor is azt kérdezed, hogy "mennyire nehéz feladat?" Valakinek nagyon, valakinek semennyire. Az ismerkedés meg amúgy sem "feladat", gondolkozzál már!

Azt kérdezd tehát, amit valóban meg szeretnél tudni! Mit szeretnél megtudni? Fogalmazd meg, és azt írd ki! Egyetlen pozitívum, hogy legalább a témakört jól választottad meg!

2018. júl. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
...de a kulcsszavak adta lehetőséget kihagytad. :D
2018. júl. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jelentem is: "Ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező"
2018. júl. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy "Van 1 fétisem" is gáz. Számot szövegbe csak kifejezetten indokolt esetben szerencsés írni, különben zavaró. A névelőként használt "egy" szót pedig soha nem írjuk így. A villanykörtét sem a gyümölcsösnél veszed, és nem akarod megenni, gondolom én.

Szerintem csak egy férfi vagy, nem 39, és azt a nyamvadt két betűt igazán hozzácsaphattad volna.

A kijelentő mondat végére pontot kell tenni, nem felkiáltójelet, amit az óhajtó, felszólító stb. mondatoknál használnak. Az írásjel halmozása sem helyes.

A kérdést nem felrakni szokták, felrakni a szilvalekváros üveget rakják a polcra, a kérdést felteszik. :D

2018. júl. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem nyelvészt kerestem! 😂😂 Szeretnék 1 kedves Indiai hölgyel hosszútávon kapcsolatot ( párkapcsolat) kialakítani! Már ideges voltam, mert adminom minden szart törölgettnek, kis sunyik... na gondolom most ezt is törlik! Na komolyan, van itt valami közösség féle Pesten, Ha kínait szerettnék, az egyszerűbb lenne.... 😂😂😂
2018. júl. 6. 05:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor már értem, miért akarsz indiait nőt! Neki nem tűnik fel, hogy "te nem beszélni jól magyartot", vagyis igénytelen vagy az anyanyelvedet illetően IS.
2018. júl. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!