Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan ember, akin sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember, akin sosem tetted túl magad?

Figyelt kérdés
Elég nagy pasifaló vagyok, gyakorolatilag 2 éve nem volt hosszútávú kapcsolatom, csak kalandok meg ilyesmi. Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy nagyon sok pasival randiztam már...de mégis volt egyetlen egy a sok közül, akivel 2 hónapig ismerkedtem és minden megvolt benne, ami nekem kell. Minden. Hiába telt el azóta több hónap és találkoztam már több pasival is, mindenkit hozzá hasonlítok és senki nem ér a nyomába. Olyan, mintha nekem ő lenne az igazi, csak épp talán neki én nem...van olyan, hogy valakinek a nyomát örökké hordozzuk, és nem tudjuk elfelejteni, még ha jön is 100 másik?

2018. júl. 6. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Előfordult már, hogy egy lány iránt nagyon sokáig voltak szunnyadó érzéseim és tudtam azt, hogyha újra közel kerülnénk egymáshoz akkor fennáll a veszélye, hogy újra szerelmes lennék belé. A történetem viszont abban különbözik a tiédtől, hogy én nem vagyok és nem is voltam soha az a randizós és sok lánnyal/nővel kezdeményező típus és nekem elmúltak ezek a szunnyadó érzések is a lány iránt pár év után.


Tudom, hogy ez így önmagában nem valami hasznos tanács, de nekem akkor múltak el ezek az érzések igazán amikor lett más az életemben.

2018. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lesz olyan, aki felül fogja írni. Több hónap nem egyenlő az örökkével. :D Nyugalom.
2018. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, sot egyre konnyebb lesz
2018. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Akkor itt vagyok ellenpéldának. Már több, mint 10 éve, de senki hozzá hasonló nem volt még. És nem is javult a helyzet. (sőt)
2018. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!