Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon bejön egy csaj, sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy csaj, sajnos foglalt. Messengerben beszélgetünk, és sokat bókolok neki. Nem tudom, hogy feltűnt-e neki, hogy tetszik, de mindenesetre szeretne velem beszélgetni. Milyen időközönként érdemes írnom, hogy ne tűnjek túl nyomulósnak?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Heti 1X.
2018. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Foglalt? Akkor hagyd
2018. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ezek szerint nem biztos, hogy levágta, hogy többet akarsz csetelésnél? Vagy úgy tesz. Lehet, hogy csak szédít, mert unatkozik.

Néha írj neki, de aztán figyeld, hogy folytatja e a kommunikációt, vagy leráz hamar, ha egyre többet és többet akar veled beszélni akkor folytasd és írj gyakrabban.

Persze tudnod kell, hogy akár majd verekedned is kell, és a csaj még ezt is élvezni fogja..

2018. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából már fél éve kb. hetente, kéthetente egyszer beszélünk. Kb. egy éve minden átmenet nélkül randira hívtam, akkor elutasított, szinte alig ismertem még akkor. Az egyetemen évfolyamtársam volt, szinte alig beszéltünk, mégis le se tudtam venni róla a szememet. Most egyre aktívabb, és többször rám is írt.
2018. júl. 6. 21:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont nem vagyok biztos benne, hogy bejök neki. Nem jó jel rám nézve, hogy a diplomaosztójára a pasija kísérte el... Legszívesebben elengedném, de lehet, hogy később bánnám... Nem tudhatom, milyen helyzetben van a kapcsolatuk, akar-e a lány váltani. Én meg a korábbi kudarcom miatt nem merem randira hívni, mert kapcsolatban van, viszont egyre jobban bejön... De nem akarok pofára sem esni. Nem tudom, mit csináljak... Szerintem bejövök neki, de lehet, hogy csúnyán félreértek mindent. Hogy lehet erről megbizonyosodni úgy, hogy nem rohanok fejjel a falnak?
2018. júl. 6. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos megbizonyosodni az ilyesmiről nehéz. Kétségek között vergődsz, mi?

Lehet, hogy kifelé kacsintgat a kapcsolatából, ha írogat neked. Ha egy nő elkezd össze vissza "barátkozni" csetelgetni, akkor tuti, hogy nem köti le egészen a hapsija. Ha szerelmes lenne belé, esze ágában nem lenne más férfiaknak irogatni.

De ez persze nem jelenti azt, hogy Te fogsz bejönni neki, csak menekülési útvonalakat keres éppen.

Szerintem ne fecsérelj rá túl sok időt, már eddig is túl sokáig húzódott ez neked. Valahogy vallj színt, ha elutasít, akkor meg te is kezdj el szétnézni. A férfi kezdeményezzen, ha akar valamit, és viselje el a pofáraesést is. Ha úgy alakulna, hogy elutasít, nehogy magadra vedd. Nem kattanhat rá mindenki mindenkire. De ne hagyd, hogy szórakozzon itt veled. (egy nő voltam)

2018. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hogy végződött? :)
2021. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!