Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeknek: mit preferáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeknek: mit preferáltok jobban, ha személyesen hívnak el randira, vagy ha neten (FB, vagy valami hasonló)?

Figyelt kérdés
Szerintem egy fiúnak / férfinek elég sok bátorságot kell összeszednie (én is fiú / férfi vagyok), hogy rendesen, személyesen hívja el a hölgyet egy randira / találkozóra, mégis szerintem ez lenne a legjobb módja a dolognak. Viszont kíváncsi lennék, hogy ez a másik oldalról hogy néz ki, jobban szeretitek ha személyesen hívnak el Titeket valahova?

2018. júl. 6. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Hát nyílván körülménytől is függ. Ha sosem találkoztunk még, csak neten beszéltünk, akkor élőben nehéz :D

Amúgy attól is függ, hogy ki. Ha nekem is tetszik, akkor mindegy, hol hív el. Nekem ez nem számít.

2018. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Személyesen hívd el, legalább egy olasz étterembe, mercédesszel érkezzél érte minimum, az sem baj ha a zsé kifolyik a zsebedből. Ugyan már... mind meg van, de hol van nekem egy pénzleső sz.rra szükségem...
2018. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A személyes randira hívást jobban kedvelem, de azzal sincsen problémám, ha írásban teszi ezt.
2018. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen személyesen, de ha nincs rá alkalma, akkor az se gond ha neten.
2018. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegulis mindegy.

Ha szemelyesen ismertemeg akkor ugy

Ha neten akkor ugy

2018. júl. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, ezen nem fog múlni
2018. júl. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most belegondolva eddig csak neten keresztül hívtak randira.

De a körülmények nem mindegyek. Találkoztunk személyesen, megvolt a közös szimpátia, jót beszélgettünk, online is jól elvoltunk, boldogan vártam a következő személyes találkozót.

Volt olyan is akivel találkoztunk, beszéltünk pár szót, majd rá 4-5 napra rám írt, hogy lenne e kedvem elmenni valahová. Bocsi de nem.

2018. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi eleve neten ismerkedtünk meg, úgyhogy evidens volt, hogy ott hív el randira :)


Ennek két éve.

2018. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!