Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Milyen öltözködési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen öltözködési stílust preferáltok jobban első randin?

Figyelt kérdés

Egy Rock fesztiválon fogunk először találkozni. Mit gondoltok maradjak hű a nagyon nőies csípőt és derekat kiemelő de mértéktartó ruháimhoz? Vagy valami odaillő szaggatott farmert és toppot vegyek az alkalomhoz illően?


20/L



2018. máj. 24. 01:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Martens bakancs, fekere rongyos farmer, nirvana póló (fekete), piercingek, fekete rúzs és kiegészítők, ízlés szerint rocky cellar vagy kőbányai.
2018. máj. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
lehet kicsit ribis, az bejön.
2018. máj. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Az időjáráshoz igazodj mindenképpen, szal ha már 40 fok körül lesz a hőmérséklet, inkább farmeshortban legyél, mint sem hosszú csőnadrágban.

Mivel fesztiválon találkoztok, az alakod úgyis ki lesz hangsúlyozva a cuccaidban, szóval szinte mindegy, hogy mi mellett döntesz. Amellett, hogy az alakodat kiemeli, lehet kicsit rockos, kicsit laza, és főleg, ne kelljen igazgatni, ne feszengj benne, ne kelljen arra figyelned, hogy csak nehogy belássanak a szoknyád alá.

Amire jobban figyelj, az az arcod, próbálj azzal hódítani. Egy kis smink nem árt, és persze belőtt frizura. Akár milyen ruhákban is mész végül, akár a nagyon nőies, akár a rocker cuccokat veszed fel, az arcod az, amit folyton bámulni fognak, és ami döntő. Mert hiába a jó test, attól max szexre lehet gerjedni. De ha az arcod szép... Akkor a tenyeredből esznek.

2018. máj. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Még ha rockbulin találkoztok és ismerkedtek az oké, de ott randizni ... :) Nem tudom. A lényeg: amibe jól érzed magad, kényelmes, nőies, de mégse ribis!


30f

2018. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az utóbbi jobban tetszene.
2018. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, úgyis csak az..

- arcodat

- hogy nem vagy dagadt


...fogja nézni.

2018. máj. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én az utóbbira szavaznék...
2018. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#4 szerintem tökéletes randi hely nem nyalas nem romantikus lehet szórakozni jó érezni magunkat
2018. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8. Én pl bowlingozni hívtam egy csajt pár hete. Az se ,,nyálas" a szavaiddal élve. Utána ettünk, és haza kísértem.


4-s voltam

2018. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem mi értelme van az első randi után enne a haza kisérősdinek

Haza találok egyedül is

Pláne hogy az első randi után azért meg nem akarom h lássa hol lakom

Nem vagyok romantikus így ezért irtam hogy nem szeretem a nyálas dolgokat

2018. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!