Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van akkor ha lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha lány létemre összejövök egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan halljuk ezt a nagy elfogadást és próbálom magam elfogadni és elhinni, hogy ez tényleg nem baj és nem tartom rosszabbnak a melegeket senkinél..

csak azt nem tudom, hogy biztos jó-e amit teszek. Nem bírok pasival lenni, olyan mintha megerőszakolnának..fura meg hülyén hangzik tudom, de valahogy lehet meg kellene próbálni. Itthonról kidobnának, a családom elveszíteném és a barátaim nagy többségét is..megéri akkor ez?

Másnak, hogy megy?

Nagyon kezdem elveszettnek érezni ezt az egészet.

20/L



2018. júl. 13. 00:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Mindenki tapsol, szivárványba öltözik a világ, etc. Ja, nem, mindenki leszarja.
2018. júl. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Semmi nincs,ha lány kell,akkor járj lánnyal. Nem hiszem,hogy emiatt annyi embert elvesztenél,mint gondolod. Tedd azt,ami boldoggá tesz,aki szeret az elfogadja,aki nem,az meg kapja be.
2018. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

"...olyan mint ha megerōszakolnának..."


Ha ilyen érzelmeket váltanak ki belōled a férfiak, akkor annak a hátterében több, és/vagy más (is) van, mint a leszbikusság, lehet egy apaképzavar, gyermekkori trauma.

2018. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell ehhez trauma, csak taszítják a férfiak, és kényszerként éli meg a közeledésüket.
2018. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Oka mindennek van.
2018. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Béla. A Király. ***** válasza:
23%

Két tehén beszélget:

-Van bika?

-Nincs bika!

-Akkor leszbika!


:D

2018. júl. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
66%

//Sok lesz előre szólok//


Ha nem tudsz pasival lenni akkor értelem szerűen nem fogsz a jövőben sem. Innentől kezdve nem téma az, hogy pasival legyél.


Azt, hogy egy lánnyal vagy igazából jól írták, mert mindenki leszarja. van 10-ből 1-2 idióta aki nem bírja elfogadni magának a leszbikusságnak a gondolatát se, vagy beszól és undorodik tőled vagy befogja és úgy undorodik. Ennyi a különbség. A viták és a leszbikus beszólások elkerülése végett én utcán nem csókolóztam lánnyal pl. mert a városomban lévőket ismerve tudom, hogy megteszem és rögtön előttem terem egy paraszt aki beszól:)

Az ilyesfajta gátlások lehullanak azért este, meg szórakozóhelyen, barátokkal.

Így se úgyse számít nekem, hogy mások mit mondanak, neked se számítson.


A családos és barátos dolgot elővéve..én félek nekik elmondani, bár tudom, hogy szeretnek és senki nem szólna semmit. Igazából nekik se érdekük az, hogy engem elveszítsenek. Mert ha most vegyük példának azt, hogy elítélik, ki vagyok én, undorító stb. akkor nem lesz kapcsolat közöttünk, azt pedig egy igazi szülő nem akarja, hogy a lánya ne szóljon hozzá többet.

Lényeg a lényeg, hogy ha tényleg úgy érzed "kitagadnának" akkor még ne mond el, idővel úgyis megunod majd, hogy "hazudj" nekik a szexualitásodról és idővel el fogod mondani nekik:)


A barátok.. hát nem tudom te hogy vagy vele, de nekem csak normális barátaim vannak ilyen téren. (Nem tetszik nekik, de elfogadják és nem szidják az ilyesfajta kapcsolatot. Így értem.)

Nálam csak a legjobb barátnőm véleménye számított, a többieké kevésbé:) Ő elfogadta: ""így is ugyan az az ember vagy, semmit se változtat a dolgokon" -ahogy ő mondta. Ezután elmondtam a többieknek is, nem tudja mindenki, de akivel napi szinten tartom a kapcsolatot tudják. Nálam mindenki elfogadta eddig. Én úgy vagyok ezzel, hogy ha ezt az apró részletet nem képes megemészteni és ezért megutál pl. akkor jobb is, ha külön utakon folytatjuk tovább.


Kitartást és elfogadást kívánok önmagadhoz! :D

18/L

2018. júl. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem megerőszakoltak kiskuroként,de nem lettem soha leszbi hajlamu ettől,sose akartam lányhoz közeledni. Rokonom meleg 10 éve boldog a párjával,nem hiszem h kényszerből kéne férfivel v nővel élni csak h kifelé lássák.. Ha lánynal akarsz élni élj lánnyal,aki ezért elfordul nem kár érte. Keress fel szakembert h elfogadd magadd mert igy akár hetero akár leszbi kapcsolatod lesz meg fog mérgeződni. mert neked őnmagaddal van vmi problémád.
2018. júl. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én úgy gondolom hogy a szexuális irányultság a születés pillanatában eldől. Én biszexuális vagyok, és 13 évesen megerőszakoltak. Ez csak annyiban befolyásol, hogy ha tehetem inkább nőkkel vagyok, mert undorodom a férfiaktól. De ettől függetlenül még hozzájuk is vonzódom, csak tudatosan inkább a nőket választom.

Aki heteró, az nem lesz leszbi csak mert trauma éri a férfiakkal. Ugyanígy, aki leszbikus és csak heterók vették körül egész életében, az sem lesz heteró emiatt. Nem döntés kérdése ez. Én hiába akarok leszbikus lenni, sajnos vonzódom a pasikhoz is. De szerencsémre biszex vagyok, így van lehetőségem választani és én a jobbat választom.

2018. júl. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Első sorban ne másnak akarj megfelelni, hanem saját magadnak. Az legyen a lényeg, hogy te jól érezd magad. Mindig lesznek olyan emberek akik elítélik, hogy a saját nemedből alakítasz ki kapcsolatot. Tudni se kell mindenkinek róla. Biztos lesz olyan is, aki elfogad így is.
2018. júl. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!