Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti gyerekesnek tartanato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti gyerekesnek tartanatok azt a lanyt, akinek a kedvenc animejebol van tetovalasa?

Figyelt kérdés

Egyik haverommal nem egyezett a velemenyunk, gondoltam megkerdezek tobb pasit is.

Nyilvan,ha nem egyezik ebben sem a latasmodunk egy fiuval, akkor azzal nem lesz semmi, csak erdeklodes szintjen kerdezem.


2018. júl. 15. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Melyik anime az? Ha nem a Boku no Pico akkor nincs gáz :D

Amúgy nekem is van animes tetoválásom.

2018. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha csak animét nézne vagy csak tetoválása lenne sem kellene. Animés tetoválással meg teljesen reménytelen.
2018. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oh akkor te se leszel a jovendobelim :(
2018. júl. 15. 11:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bánta meg, akkor nem gyerekes. Amúgy nem értem mi bajuk az embereknek az animésekkel. :D Bár néha én is nézek egyet kettőt.
2018. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 peca1000 ***** válasza:

Ha nem takarja el a melleket, és a Renault emblémát, akkor OK! :)


Tetováltasd magadra a jól szo Pikachu nya nő is szöveget, a Pikachu ábra legyen :)

2018. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Annakidején bejött a blue gender animációs film. Visszanézve gagyi lehet, emlékeimben nagyon élveztem a sorozatot. Ha visszanézva csalódás érne, hogy ez tetszett és anno egy tetoválást is csináltam volna róla akkor gáznak tartanám magamon.

Egy tetoválás legyen egyedi, saját lelked visszatükröződése. Ami te magad vagy, nem egy animációs mese, vagy valamilyen márkáé, mert ennyi erővel audi logót is rakhattál volna magadra, vagy cocacolat mert szeretted, szereted.

2018. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hidd el, visszatukrozi,ami vagyok :)
2018. júl. 15. 14:43
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor sincs semmi egyediség. Ha valami tartós dolgot rakatnék magamra a minimum, hogy egyedi legyen. A bőröm nem a reklám helye, márpedig egy külső szemlélő úgy tekinthet rá, mégha te másképpen is tekintesz arra a tetkóra.
2018. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem erdekelnek random kulso szemlelok :)

Az se amit te gondolnal, mivel alapbol elutasito vagy, nem is lenne dolgunk egymassal.

2018. júl. 15. 16:34
 10/13 anonim ***** válasza:
érdeklődés szintjén megkérdezted én pedig ennek szintjén válaszoltam.
2018. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!