Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néha étterembe hívnak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha étterembe hívnak meg első randira. Pár ismerősöm akinek meséltem, megkérdezte: “nem érzed magad ettől rosszul? ” Miért kellene?

Figyelt kérdés

Én tanulok és dolgozom, bár magamtól tényleg nem mennék étterembe sima hétköznap.

Ha meghívnak figyelek is rá, hogy a kevésbé drágább ételek közül válasszak.

Miért “kéne” rosszul éreznem magam?

N23



2018. júl. 16. 07:08
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Biztos felvilágosult feministák és szexuális zaklatásnak/kiszolgáltatottságnak állítják be ezt a teljes természetes és hétköznapi dolgot.
2018. júl. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Emiatt aztán igazán ne érezd rosszul magad. Nem tudom kik lehetnek azok, akiket ez kellemetlenül érint. Nekem eszembe se jutna.
2018. júl. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellene rosszul érezned magad, ha te állnál elő az ötlettel, hogy étterembe menjetek és mégis elvárnád, hogy a pasi fizessen.
2018. júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

sose mentem első randira étterembe, de csak azért, mert onnan nehézkes menekülni.


ha meghívnak, és van kedved elmenni, miért ne fogadnád el? ha nem engedhetné meg magának a srác az éttermezést, gondolom, sétálni hívna, vagy max. kávézni.

2018. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne. Egy ebéd- vagy vacsorameghívást nem feltétlenül kell a prtiarchális elnyomás jelképének beállítani, lehet egy egyszerű gesztus is két ember között.
2018. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem kellene.
2018. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Vannak férfiak, akik ennyi pénz elköltése után azt feltételezik, hogy "cserébe" jól sikerül a randi, netán éjszakába nyúlik, ha érted, mire gondolok. Mert ugye, nehogymár a semmiért költsön rád egy csomó pénzt (oké, vannak akik egy 300 Ft-os sör után is így gondolják...)

Mivel ez annyira nincs véka alá rejtve, sok nő hátsó szándékot tételez fel amögött is, ha pl. étterembe szerveződik a randi (vagy bárhová, ahol nagyobb összeget költ a srác, és ő a meghívó fél, nincs felezés).

Valószínűleg arra gondolnak az ismerőseid, hogy nem fordul-e meg a fejedben, hogy azért vagy meghívva, hogy utána "kötelezően" széttedd a lábad. Mert nyilván, ha ezen görcsölnél, akkor nem tudnád magad jól érezni a randi közben. :D

2018. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális az első randit akár étterembe szervezni, akinek nem tetszik, legyen az ő baja.
2018. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Az első randit egyáltalán nem természetes étterembe szervezni.


Képtelenség egy idegen előtt jóízűen enni és közben érdeklődően figyelni illetve kérdezni-válaszolni, egyszóval ismerkedni. Ugyanez a helyzet a mozival, színházzal, minden olyan hellyel ahol nem tudsz szabadon csacsogni és ha szükséges felállni és távozni perceken belül anélkül, hogy kínos helyzetbe hoznád magad vagy a randipartnered. Ráadásul a meghívó fél joggal érezheti azt, hogy fölöslegesen áldozott a semmire.


Egy italból-sétából még lehet vacsora, ha kialakul a szimpátia, de egy kötöttebb programból nem tudsz egyszerűen kiszállni ha mégsem egymást keresitek.

2018. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Én nem örülnék neki, mert utálok idegenek előtt enni.


Nálam ez bizalmi kérdés :) - elég sokáig cs.sztettek a súlyommal, hogy táplálkozási zavaros lettem, és habár már egészséges vagyok, azóta sem eszem akárki előtt.

2018. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!