Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek 3randin korai még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 3randin korai még a csók?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg első randi előtt 3 hétig chateltünk. Elbúcsúzáskor csókoljam meg?

20 év körül vagyunk


2018. júl. 16. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed akkor mehet
2018. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Az attól függ, hogy akartok egymástól valamit a sétálgatáson kivul vagy sem.
2018. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha látod a másikon hogy akarja, akkor persze. Mi már az első randinkon csókolóztunk.
2018. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt érzi az ember, illetve ahány ház, annyi szokás... Van aki az első randin már megteszi, míg mások várnak vele.

Szerintem a lányok hamarabb szeretnék, mint a fiúk.

Ha bátortalan vagy, akkor ajánlok egy módszert. Hadard el az elsőt. Búcsúnál, úgy ahogy írtad, de legyen hirtelen és ilyen "természetes". Mintha már milliószor megtörtént volna. A legközelebbi alkalommal pedig szóba hozod. Elnézést kérsz, vagy szabadkozol, esetleg rákérdezel hogy hogyan érintette. Nagyon nagyon valószínű, hogy nem azért találkozgat veled, mert nincs jobb dolga, hanem mert ő is partnert keres. Így pedig örülni fog neki. Még úgy is, ha az elsőt nem így szerette volna. Erre az esetre mondhatod, hogy ha engedi most mehet egy sokkal érékibb első csók.

Ez a tökölős verzió. Én a csók után a nagy viharomban hátrafordulok és még ott szóba hozom. Ha mosolyog, látom hogy nyeregben vagyok, visszamegyek és még ott megejtem az "igazi" elsőt. De ez én vagyok, a magam hirtelen, flegma és durva mivoltommal.

2018. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Első randin soha nem csókolózok.

Másodikon-harmadikon pedig ha nem alakul olyan szintre a dolog, akkor viszont nem lesz negyedik randi.

2018. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Magambólkiindulva az már rég rossz, ha nem égek a vágytól, hogy megcsókoljam/megcsókoljon a randipartner már az első randi végén, esetleg a másodikon, de ha 3 randi után nem volt semmi, akkor különösebben nem lángoltok egymásért. Bár nem vagytok lekésve semmiről, csak értelmetlen sokáig húzni a dolgot, mert a végén azt hiszi, hogy töketlen vagy vagy csak barátkozol.
2018. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Akkor jött el az ideje, amikor te úgy gondolod. Ha a harmadik randin, akkor a harmadikon.

Én a másodikon akartam. Le is ültük egy padra, ott beszélgettünk. Már épp elhatároztam, hogy megteszem, aztán pont akkor mondta, hogy menjünk tovább, és felálltunk. :D

Ne gondolkozz, csak tedd meg. A túlagyalás megöl mindent.

2018. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
NEKEM korai lenne, de ezzel te nem vagy előrébb, lehet, hogy a randipartnerednek még kései is...
2018. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan csajt akit már első randin megujjazott a pasi meg szokdota a csöcseit :D és panaszkodik, hogy nem érti miért nem veszik komolyan a pasik.. 😂


3. randi tökéletes a csókhoz. És ahogy előttem mondták, ne agyald túl! Én is túlagyaltam, aztán egy hét múlva mással volt a csaj :D


Sok sikert ;)


24F

2018. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Korai? Inkább késő :D Ne agyald túl, ha érzed hogy olyan a szitu, akkor próbáld megcsókolni. Mielőbb próbáld meg, mert akkor csak agyalsz rajta folyamatosan. Ha megvan, akkor már lazábban tudod venni a dolgokat.


Közel 2 hónapja randizok, találkozgatok egy lánnyal, és még nem volt csók. Nemrég szakított az exével, idő kell neki még kialakulnak az érzései, a bizalom. Bár mi már nem hivatalosan együtt vagyunk, öleljük egymást, kézen fogva megyünk, arcra puszi, csikizzük egymást, bújúnk a másikhoz. Szóval nem feltétlenül rossz, ha nincs a 3. randin csók.


30f

2018. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!