Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy csak arra hajt vagy tényleg érdeklem?

Figyelt kérdés

Megismertem interneten egy férfit, már 2 hete minden nap beszélünk, az ő üzenetére kelek és az ő üzenetére fekszek. Nagyon rendesnek tűnik, mindig érdeklődik hogy mi van velem, kérdezgetünk egymásról stb. Lassan szeretnénk találkozni is, de mostanában néha szokott perverz utalásokat tenni, hogy pl. szexiben menjek meg ilyesmiket. De aztán abbahagyja és írja, hogy de nem akar perverznek tűnni igazából, meg hogy ő nem olyan.


Úgyhogy nem tudom hogy hogyan viszonyuljak hozzá, egyáltalán érdemes-e beszélgetnem vele, ugyanis én alkalmi kapcsolatot nem akarok. Kérdezzek rá konkrétan hogy mit is szeretne, vagy miből vehetem észre ha csak azt akarja?



2018. júl. 18. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

2 hét rettentő kevés idő arra, hogy megismerj valakit, pláne ha csak neten beszéltek.

Arról nem beszélgettetek, hogy kinek mi a célja?

Az utalgatásokat szerintem azért teszi, mert kíváncsi arra, meddig mehet el nálad.

2018. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A célokról nem igazán. Csak azt beszéltük meg hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak és jó lenne találkozni. Meg néha szokta írni hogy nagyon szeretne odafigyelni rám.

Szóval nem tudom hogy hogyan viszonyuljak hozzá igazából, mert van egy kis rossz érzésem vele kapcsolatban. Meg nyilván bizalmatlan vagyok mert nem ismerem még.

2018. júl. 18. 23:02
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Mert ha nem utalgatna, akkor rögtön betolnád a friendzone-ba. Nyilvánvalóan nem akar nyomulni, de próbálja egyértelművé tenni, hogy nem haverkodni akar, hanem párkapcsolatot.


Nem merült még fel, hogy találkozzatok?

2018. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok ? Azt tudod h egyedulallo-e?
2018. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

" van egy kis rossz érzésem vele kapcsolatban"


Azért erre érdemes odafigyelned, nekem valahányszor rossz érzésem volt egy férfival kapcsolatban, annak oka volt!

2018. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 igen, nálam is így volt mindig hogy okkal voltak rossz érzéseim. :/
2018. júl. 18. 23:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"o nem olyan"


Ezt azok irjak, akik olyanok.

2018. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Azért merült fel benned ez a kérdés, mert annyit írt, hogy szexi ruhába menj? Ez, elárulom, nálunk pasiknál mit jelent: vonzó ruha, amiben jól nézel ki. Ne egy melegítőbe menj, erre célzott. Hanem olyan ruhában, amiben csinosnak fog találni.

Nem kell ezt kiforgatni, hogy biztos csak meg akar fektetni.

A további perverz utalásokról nem tudok mit mondani, lehet tényleg perverz, de lehet, csak bóknak szánja, hogy mennyire vonzónak talál.

Egy találkozást megér, nem? Veszítenivalód nincs.


Egyébként az ismerkedés kb első kérdése, hogy mi célból teszitek.

Ez szerintem a legalapabb, minél előbb tisztázandó kérdés.

2018. júl. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az a tapasztalatom, hogyha valaki ilyeneket ír, akkor az olyan férfi és csak arra hajt. A megérzéseim nekem is eddig még bejöttek. Viszont ha kedveled, akkor adhatsz neki egy esélyt, aztán meglátod, hogy hogy alakul.
2018. júl. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
A megérzésekre mindig érdemes hallgatni. Nálam sosem tévedtek.
2018. júl. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!