Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Honnan tudhatom meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Honnan tudhatom meg hogy nem érdeklem? Hogy csak unalomból ír, vagy mert szórakozik? Megmondjatok egyből a lánynak ha tetszik?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem onnan, hogy pl képes órákig, napokig nem válaszolni az üzenetedre, aztán jön a "jaj bocsi, nem láttam, hogy írtál", vagy egyéb kifogás. Ha te hívod el valahova, akkor nem tud jönni, csak akkor taliztok, ha neki van kedve hozzá. Nem nyílik meg igazán, még a többedik randi után sem, inkább csak úgy elvan veled...ritkán szakít rád időt(pl nekem heti 1-2 találka édeskevés).
2017. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon elején vagyunk még az ismerkedésnek.
2017. júl. 12. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehonnan, mivel azt egy ismerkedés elején még senki sem tudja.


"Megmondjatok egyből a lánynak ha tetszik?"


Meg. Főleg ha rákérdezel. Node mielőtt valami félreértés történne: mi pasik egyenesek vagyunk, tehát ha azt mondjuk, hogy "tetszel", akkor az annyit jelent, hogy tetszel. Nem kevesebbet, DE nem is többet!

Szóval ne láss ebbe a mondatba semmi egyebet, mint hogy kábé a srácot vonzza a külsőd.

2017. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!