Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddig minden lány azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig minden lány azt mondta nekem hogy "annyi lány van még miért pont én kellek". És még azt is hogy "ne nekem udvarolj keress mást". Miért van ez?

Figyelt kérdés
Szinte láncban történik az egész és már azt hiszem örökre pár nélkül maradok. De a gusztustalanul kövér pattanásos hölgyek érdekes módon az ellenkezőjét produkálják. Mi a baj velem hogy csak az elérhető ami nem tetszik? ** / F
2010. jún. 18. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem b*szott ronda és idióta lehetsz, ezért nem kellesz a normális lányoknak.
2010. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hozzáfűzésül annyit hogy a plázacicák szőkebombázók nem érdekelnek csak egy átlagos de az is olyan mint amit fent leírtam egyszerűen az is elutasít.
2010. jún. 18. 19:27
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Ez van. majd idővel kénytelen leszel engedni az elvárásokból. ha jobb, ha a csaj fullos, de bunkó és le se sz*r, minthogy talán nem a legszebb, de kellenél neki, akkor így jártál. :)

persze, nem azt mondom, h járj kövérekkel, meg olyanokkal, akiktől hánysz, de talán kicsit szerényebb külsejű lányoknál próbálkozz. aki karcsúnak karcsú, és ápolt, csak épp nem a környék legmenőbb csaja.

2010. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem lenne rossz tudni, hány éves vagy.
2010. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Van a koromnak jelentősége?
2010. jún. 18. 19:46
 6/19 anonim ***** válasza:
Talán azért,mert valamit rosszul csinálsz.Nézz magadba,és gondolkodj el ezen.
2010. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Párkeresésnél elég sok.
2010. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nemegyszer megtettem ezt, megpróbáltam mindent és a sok sikertelenség miatt már az idegorvost is megjártam.
2010. jún. 18. 19:50
 9/19 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért pont én kellenék, amikor sokkal csinosabb nők is vannak. Minden lány önbizalom hiányos lenne a környezetedben? O.#

Vagy nem tetszesz nekik.

2010. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ezt sokszor csak a hiúságuk legyezgetése miatt mondják.
2010. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!