Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben a szuperkínos helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátnőm összehozott egy hímneművel (férfinak nem nevezném) akivel volt egy randink.


A pasi először szimpatikus volt, de utána egyre több tahó megjegyzést tett a körülöttünk lévőkre. Beszólt a pincérnek, a mellettünk vacsorázó házaspárnak és az utcán is ugyan ezt cisnálta random járókelőkkel.


Az étteremben az volt a kritikus pont, mikor közölte, hogy fizessem ki én a vacsit, ő meg majd megadja az ő részét ha szexeltünk.


Sokkot kaptam. Büzke voltam magamra azért, amit ez után tettem. Annyira zsigerből jött. :D


E mondat hallatán próbáltam az államat felkaparni a terítékről, majd egy kacér mosolyt ejtettem, tudtára adtam, hogy "oké rendben", de előbb kimegyek a mosdóba. A srác azt hitte nyeregbe van, hátradőlt és még rndelt magának valami szutykot. Úgy kisurrantam az étteremből, hogy a lábam se érte a földet.


oLYAN ADRENALIN SZABADULT EL BENNEM, HOGY NEM IGAZ..


Másnap reggel közöltem a bnőmmel, hogy soha többet ne csináljon ilyet és foglamma se volt róla, hogy hol találta ezt a fószert.


Ti mit csináltatok volna?

Ki vagyok égve, de ennyire azért nem kell pasi.. :D


2018. júl. 20. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk én a magam részét rendeztem volna, aztán angolosan távozok.

Azt nem tudom, hogy szólogat be az utcán bárkinek, ha benn vagytok egy étteremben....


Szerintem ez egy nagyon ciki és kellemetlen helyzet, de azért mert egy tahóval randiztál... nem kell a szintjére lemenni.

2018. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
teraszos volt az étterem....a teljesség kedvéért.
2018. júl. 20. 19:56
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Jegyzem meg: nem ez volt a leghardcore-abb sztori, az ugyanis azzal végződött, hogy a nő benyögte, hogy fertőző nemi betegsége, és papírt is tud róla adni ha akar (ami hazugság volt)
2018. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Én fiú vagyok de én a helyedben elküldtem volna a f*>-szba >:D Az úgy viccesebb. Jól letörtem volna az egóját az biztos. Sőt le is öntöttem volna vízzel ha már lányként úgy sem bántanának ilyen retardok testileg.
2018. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem tetszik ez a megoldás így :D
2018. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

Előbb baxik egy ilyen gyökér, mint az illedelmes Pistike. 🤗


[link]

2018. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Nekem valamiért olyan érzésem van, hogy te egy direkt szívatás áldozata lettél!
2018. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen, neki kellett volna a tied is kifizetni, mert ez a kötelező szabály.


(Amúgy egy tapló szar a fazon, de elég szar, hogy fordítva a fizetés sosem baj ha ő fizet mindent... Mindeni fizesse a sajátját. MINDIG.

2018. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Én férfi vagyok, de velem is volt hasonló. Társkeresőn ismerkedtem meg egy lánnyal (vagy inkább lénnyel), eleinte szimpatikusnak tűnt, a képei alapján jól nézett ki. Aztán szóbakerült a találkozó és ő hozta föl, hogy menjünk étterembe. Há mondom, jól van. Az első sokk akkor ért, amikor találkoztunk, ugyanis teljesen máshogy nézett ki, mint a képeken, kb. 20kg-val több volt, az arca pedig vagy 10 évvel öregebbnek nézett ki. Sikerült megőriznem a nyugalmamat, de azért egy pár perc után azért csak rákérdeztem a korára, mire rögtön elkezdett magyarázni, hogy ő valójában nem 21 éves(mint ami az oldalon szerepelt), hanem 27 és biztos elírta. /Na mondtam magamban, hogy szépen vagyunk, gondolkoztam, hogy hozzáteszem cinikusan, h nyilván az is véletlen, h 10 évvel régebbi képet rakott fel magáról, de aztán inkább szó nélkül hagytam/. Egyébként ez 4 éve volt, 22 éves voltam akkor és hát nem pont egy 27 éves nőre vágytam, pláne nem olyanra, aki 34-nek néz ki, de ezzel nem is lenne baj, ha az oldalon az eredeti korát írná ki és ennek megfelelő képet tenne ki magáról, de még amikor találkoztunk, akkor se vallotta be, hanem ferdített, pedig nyilvánvaló volt, nem szeretem ha hülyének néznek. Na mind1. Hát mit volt mit tenni, gondoltam egyet, hogyha már így alakult, akkor megleckéztetem, hát elvittem egy étterembe, megrendeltem a legjobb kajákat, vagy 3 fogást befaltam, közben egyébként a beszélgetés során egyre inkább bebizonyosodott, hogy nem teljesen komplett a csaj, először arról magyarázott, hogy fogyózik, aztán kikért valami extra kalóriadús, zsíros kaját, majd kiderült egy újabb hazugság, h már hónapok óta nem dolgozik, mert kirúgták (az adatlapján persze úgy volt megjelölve, h dolgozik, de erre is csak annyit mondott, h elfelejtette frissíteni), úgyhogy a szülei tartják el, aztán meg csak panaszkodott össze-vissza, h milyen hülyék az emberek, meg hogy milyen hülye pasijai voltak, hogy sosem voltak vele 'lovagiasak',amit ő úgy definiált, hogy nem vettek meg neki mindenféle ruhákat stb. Én meg ahogy egyre gázabb dolgokat mondott, egyre nagyobb élvezettel ettem a kajákat. Majd amikor befejeztem, mondtam, hogy elmegyek mosdóba, majd szépen mint aki jól végezte dolgát, kiséltáltam és elégedetten hazamentem. Soha többé nem írt rám. Aztán kb. 2 évvel később regisztráltam egy másik társkeresőre, ahol újra megtaláltam, ugyanazokkal a képekkel volt fent, és ugyanúgy 21 évesnek adta ki magát, láttam ,h megnézte a profilomat, de már nem írt nekem semmit.
2018. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
#9: ez zseniális. A dagadt, kamus geczije megszívta. 😁😁😁😁😁😁😁
2018. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!