Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit csinálnátok ha leszólítana titeket az utcán egy nagyon magabiztos férfi, hogy ismerkedni szeretne?

Figyelt kérdés
De....
2018. febr. 16. 12:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Jól esne. Párom van, tehát megmondanám neki. Ha nem lenne, mindenképp randiznék vele egyszer.
2018. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Erre nem nagyon volt még példa, meglepődnék. Aztán megmondanám neki, hogy van barátom, szeretőt meg nem keresek és sok sikert kívánnék neki a továbbiakban.
2018. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Meglepődnék, soha nem volt még ilyen. Ha szimpatikus, és nem tenyérbemászó, vagy nyomulós, akkor elmennék vele randizni.
2018. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy tenyérbemászó? Mi van ha nem szimpatikus?
2018. febr. 16. 13:23
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mi van ha nem szimpatikus?"


Ezt most komolyan meg kell kérdezni?:'D Ha nem szimpatikus valaki finoman / normálisan elutasítom, nem bunkón. Te ismerkednél olyannal aki neked nem szimpi?

2018. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Persze
2018. febr. 16. 13:38
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy de? Mi az, hogy nagyon magabiztos? Nekem a nagyon magabiztos már negatív, magabiztos legyen simán, ne legyen olyan, hogy megszólalni se bírjak a magabiztossága mellett. Amúgy attól függ, tetszik-e külsőre és nem tartom-e épp idegesítőnek a "nagyon magabiztosságát".
2018. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

5. Attól. MErt nem szimpatikus a kinézete,lehet,hogy összehaverkodnák vle.


De.... Ha nem szimpatikus, mit csinálnátok,mert egy nagyon magabiztos srácot nem fogtok elküldeni csak úgy


Szóval az se jó ha túl magabiztos :) kkomostmivan??

2018. febr. 16. 13:45
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Elküldeném, nem azért vagyok az utcán, hogy zaklassanak a hülyeségeikkel.
2018. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
8# Miert ne kuldenem el csak ugy? Ha nem kopik le, az mar zaklatas, ha nagyon nem kopik le es mar tenyleg tehetetlen vagyok, felhivom apamat, hogy legyszi segitsen ki. Gondolom az a nagyon magabiztos srac nem varna meg, mig odaer ertem :)
2018. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!