Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha fent lennétek Tinderen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fent lennétek Tinderen és meglátnátok az egyik ismerősötöket akkor jobbra vagy balra húznátok?

Figyelt kérdés
Nemet is írjatok,köszi!

2018. júl. 23. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki az. Ha a szomszéd bácsi, akkor balra, ha a gyerekkori szerelmem, akkor jobbra. Gondoltad volna?
2018. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyilván attól függ, hogy tetszik-e..

Nem ez a tinder lényege, hogy ez alapján döntesz?

2018. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Ha tetszik -> jobbra

Ha nem -> balra.

2018. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Egyébként azon az állásponton vagyok mint az #1-es válaszoló.
2018. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attol függ bejön -e
2018. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fel és le!


Nem.

2018. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én poénból elhúznám jobbra. Ha pár, akkor el lehet rajta nevetgélni (vagy kiderülhet, hogy bejövök neki :D), ha nem pár, akkor meg mindegy.

Volt, hogy barátnőm expasiját találtam meg így, nyilván kölcsönös poén volt a jobbra húzás, senki nem akart a másiktól semmit.

2018. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!