Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan hölgy aki elmúlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hölgy aki elmúlt már 18 és fent van a Tinderen és esetleg össze is jött onnan neki valami?

Figyelt kérdés

Nem rég regisztráltam. Felraktam egy jó képet ami 2 éves de semmit nem változtam azóta.

Ha őszintén megmondom, hogy szexet akarok akkor nagyrésze eltünik. Ha később mondom meg akkor meg azért.

Most akkor mi is van? Lehet itt szexkapcsolatot létesíteni vagy nem?

Valaki esetleg? Én pasi vagyok



2018. jún. 14. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A Tinder a nőknek lett kitalálva. Pasiként több esélyed van bárhol máshol, még a körúton is mint szon az applikáción.Tinderen sokezer másikkal kell versenyezned állandóan.
2018. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

#1 Kivéve ha jól nézel ki sokat utazol és sportolós képet plussz kutyásat is teszel fel mert akkor összejön pár száz match :D Már más kérdés, hogy egy idő után olyan unalmas lesz, hogy mindig előről kell kezdeni a beszélgetést, és kiégsz (mint a gyufa érted :D).

Amugy lehet szexelni, de kell egy kis hatodik érzek, hogy ki lesz vevő rá viszonylag kevés randi után. Nekem volt már 7 randim tinderről, de az első alkalommal csak egy vietnámi csaj volt benne, igazából mindenki inkább kapcsolatot akart volna. A nők ilyenek. Aztán ha te nem akarsz komolyat akkor meg készülhetsz rá, hogy te leszel a bunkó/szemét/kihasználó. Viszont volt olyan is, hogy engem koppantottak le, ráadásul nem is a legjobb csaj van ilyen :D

Egy tipp: senkinél ne úgy kezd, hogy “szia szex” . Neked is jobb lesz.

2018. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nőként is vannak, akik csak szexet keresnek, de ezt tényleg nehéz előre látnod, a nagy részük pedig kapcsolatot akar. (Nekem nincs Tinderem, csak sok barátomnak van, ezért írtam.)
2018. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég sok kalandom volt már onnan, főleg külföldiekkel, mert így nyelvet is gyakorolhatok :D Haha, mindkét értelemben. Kapcsolat is volt onnan. Amúgy nem kell külön előre mondani, hogy te csak szexet akarsz. Hívd el őket egy bárba vagy valahova estére, aztán majd alakul, ahogy alakul. Nem esik jól senki egójának sem, ha még nemis ismered, de lefokozod “csak szex” kategóriába, így én se találkoznék senkivel, holott én magam is kalandot keresek. Inkább tartsd fent az esélyét annak, hogy akár több is lehet(mert amúgy miért is ne lehetne), hidd el, így találkozni fognak veled.

22N

2018. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4-es a kalandjaid fele talán tényleg külföldi volt a többi csak dörzsölt magyar aki jobban beszélt idegen nyelvet mint te. Azt hiszed a férfiak nem reagálnak az “ aki messzíről jött kap szexet” jelenségre???!!
2018. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyet már énis csináltam :D Mivel a vezetéknevem teszi ki a tinder valamiért... nem a keresztnevem simán ki tudom adni magam külföldinek. Úgy megkajálják ahogy az elő van írva, és jönnek is fel 2 pohár után :D
2018. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!