Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, $zámotokra $zimpatiku$...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, $zámotokra $zimpatiku$, vagy nem, ha egy férfi pénzközpontú?

Figyelt kérdés
Bevallom, nekem nagyon fonto$ a pénz, engem jelenleg ez az egyetlen dolog, ami motiválni tud, mert ez annyi mindenre jó, annyi mindenre el lehet költeni. Egy praktiku$ e$zköz, ami megkönnyíti az életet, én nem rinyálok, hanem élvezem az életet, nem gondolom, h bármi is alanyi jogon járna nekem, inkább megteremtem magamnak ami kell. Annyi képmutató ember van, akik úgy te$znek, mintha le$zarnák a pénzt, pedig pedig mindenkit érdekel, én ezt vállalom is, nem izgat ha ezért elítélnek, elvégre én tudom, hogy ezzel nem ártok a világnak, csak én magam érzem jobban magam tőle.
2018. júl. 26. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

Ugyanez vagyok,ès ugyanígy látom.

Pènz + egèszsèg + haverok a többit megvesszük.

Előny egy igazi belevaló nőnek hidd el èrtèkeli ès tàmogat is mindenben,csak a lúzer nőknek hàtràny.

2018. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Már értem miért a sok $... Pár dolgot nem tudsz pénzzel megvenni: értelmet, érzelmet, szeretetet.
2018. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem, mert nem a pénz a motivációm motorja, no meg nem szeretem a Dagobert bácsi féle férfiakat:)


Az az egészséges, ha a pénz áramlik, mennél többet adsz, annál többet kapsz. A bőkezűség az egy elég jó tulajdonság. Ellenben a harácsolással:)

2018. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"mennél többet adsz, annál többet kapsz."


Ezt meg ki mondta, a horo$zkópod?!

2018. júl. 26. 14:01
 5/18 A kérdező kommentje:

"Pár dolgot nem tudsz pénzzel megvenni: értelmet, érzelmet, szeretetet."


Hja, na é$ aztán?! Ez nekem csak jó, ezeket a dolgokat pl. anélkül i$ megkaphatom, hogy egy penit i$ kiadjak a kezemből, $zóval annál több pénz marad a kezemben. $-)

2018. júl. 26. 14:05
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon nem.

Én úgy választottam szakmát, hogy mindig elég pénzem legyen, és ne kelljen 2x meggondolnom, mire költök, és mire nem. De innentől nem számít nekem, mert a világban sokkal értékesebb dolgok léteznek annál, és őszintén sajnálok mindenkit, aki ilyen felfogású, mint a kérdező.

2018. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

4 Nem vagyok ezomókus, ha erre gondolsz:D De láttam már olyat, hogy adott valakinek 100Ft-ot és még azon a héten 100000-et kapott, ami a fizetése felett volt, teljesen váratlan helyről, és nem kölcsön.

A saját szememmel láttam:)

2018. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"De láttam már olyat, hogy adott valakinek 100Ft-ot és még azon a héten 100000-et kapott"


Én i$ láttam már ilyet, $zerencsejátéknak hívják.

2018. júl. 26. 14:09
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
8 Nagyon mellé nyúltál:DD
2018. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
87%
Az egyik IS-ből kihagytad a jelet!Kérlek javítsd!Nagyon zavar!!!
2018. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!