Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy felnőtt férfi kizárólag barátságot akar?

Figyelt kérdés
Sok mindent megbeszélünk, néha a legbelsőbb ügyeiről is beszél nekem, pedig elég zárkózott, nehezen megnyíló egyébként. Csak azt nem értem, mit akar tőlem, ha barátnője van. Mindig felhív, érdeklődik felőlem, részletesen érdeklik a dolgaim, találkozni is szoktunk, elkísér ide-oda. Szerintem ő tudja, hogy bejönne nekem, ha nem lenne foglalt, de közeledni még fizikailag sosem közeledett puszinál többet (illetve egyszer végigsimított a kezemen, de a mai napig nem tudom, ez véletlen volt-e). Létezik, hogy felnőtt férfi ember kizárólag barátkozni akarna velem? (Nem vagyok csúnya és kövér, azt tudja, hogy én szingli vagyok.)
2018. júl. 24. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
A te esetedben, amit leírsz 100% hogy szeretőnek kellenél, mivel szingli vagy, és a szeretőzős pasik főleg ilyet keresnek, mert osztozni nem szeretnek.
2018. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Létezik. Nekem 5 nagyon jó barátom van, akikből 4 nő. Sokkal hamarabb elmondom az ügyes bajos dolgaimat a nőknek, mint egy férfinak. Ezért keres az ember férfiként női pszichológust olyan dolgok kapcsán, amit netán egy férfi előtt szégyellne.
2018. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódik hozzád, de visszatartja, hogy kapcsolatban van. Ez egy nehéz helyzet mindkettőtöknek, de azt javaslom, hogy ha nem akarsz belmászni a kapcsolatába, akkor beszéljétek meg, hogy megszakítjátok a kapcsolatot.
2018. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem igazán hiszem, hogy csak barátkozni akarna, csak ezzel a dumával próbálja elaltatni a gyanúdat! Hány évesek vagytok egyébként?
2018. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha szeretőnek akarna, már számtalan alkalommal rám mászhatott volna. Nem? Ő 35, én 29 vagyok.
2018. júl. 24. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:

De igen, ebből gondolom, hogy nem akar hűtlenkedni, és ez tartja vissza. Vesd be a női intuíciódat, és találd meg a módját, hogy színt valljon!

Másfelől, ha túl könnyen le tudod választani a nőjéről, az sokat elmond a pasasról is, nehogy te legyél a következő, akiről leválasztják. :D

2018. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a megfigyelésem, hogy a barátkozási szándék ritkább, mint az ellenkezője. Amit leírtál arról nekem nem a barátkozás szó jut eszembe. A férfi barátainak is ad puszit és megsimítja a kezüket? Én kétlem.
2018. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nagy, Attila válasza:
Nem hiszek benne. Ha azt feltételezzük, hogy nem homár (elvileg van barátnője), akkor tuti megdugna, mert vonzó vagy neki, ezért keresi a társaságod. Legfeljebb két dolog lehetséges: a barátnőjét nem akarja megcsalni (egyelőre), illetve egy direkt közeledéssel nem akar téges elriasztani...(szerintem ő még nagyon fiatal srác lehet, tapasztalatlan a férfi-nő viszonyt illetően).
2018. aug. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!