Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdenétek kapcsolatot idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek kapcsolatot idősebb nővel?

Figyelt kérdés
Össze ismerkedtem egy társkereső appon egy tőlem idősebb nővel. Ő 41 éves nő én 31 éves egyedül álló ffi vagyok. Nagyon kedves volt hozzám már az elejétől fogva, megadta a facebookját is elsőre amikor elkértem, jókat beszélgetünk. Élvezem a beszélgetéseket vele. Nagyon kedves hölgy, érett, komoly gondolkodású nőnek tűnik az eddigi beszélgetések alapján. Közben, pedig vicces is és laza is, meg jó humora van. Van egy 17 éves nagy fia is, akit egyedül nevel. Szerintetek működhet egy ilyen kapcsolat köztünk? Mit gondoltok?

2018. júl. 28. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Csapj bele
2018. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tom. Nem érdekel . Jó válasz? Ma.már csak pénzért és szexért mennek a kompromisszumos felszínes emberi kapcsolatok. Nulla komolyság. Orff vége van
2018. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem nincs gyerekem és még sosem voltam nős.
2018. júl. 28. 23:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Működhet ez a kapcsolat a nagyobb korkülönbség és a kevesebb élet tapasztalatom ellenére?
2018. júl. 28. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Egy próbát megér,nincs vesztenivalód.
2018. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Azért ilyen esetben, ahol 31 és 41 évesekről van szó, nem igazán beszélhetünk jelentős korkülönbségről. Működőképes lehet, elvégre egyikőtök sem éretlen tini már, aki nagyon eltérő szakaszában járna az életének. Ha egyébként jól kijöttök, kedvelitek egymást, akkor próbáld meg, nagy veszítenivalód nincs, ha mégsem illenétek össze valami miatt.
2018. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem működhet. Ha teljes a szeretet, van bizalom is; teljes szeretet a lényeg. Szóval simán működhet. Látjátok úgyis a másikon, ha esetleg nem őszinte veled pl az érzéseivel vlémenyével kapcsolatban.
2018. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha saját gyereket nem akarsz, meg a kora nem zavar, akkor csináld.

32/f

2018. júl. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Simán kikezdenék 20-30 nőkkel, de nekik sajna férfiak kellenek...16F
2018. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni, másképp nem fog kiderülni,hogy működik-e vagy nem!
2018. júl. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!