Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarják minden áron,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják minden áron, hogy randizzak?

Figyelt kérdés

3 hónapja ért véget a párkapcsolatom. Nagyon jól megvagyok most egyedül, sőt szerelmes is vagyok. A legelső kamaszkori nagy szerelmemmel újra összefutottam, kiderült, hogy pár hónapja a környékünkre költözött. Nincs köztünk semmi, mivel neki most van párja, meg most amúgy sem állok készen egy komoly párkapcsolatra. Csak szimplán jó vele néha barátilag összefutni, beszélgetni. Sose voltam az a nyomulós fajta, nekem ez most így tökéletesen elég, hogy néha látom, néha hiányzik és ennyi. Az sem biztos, hogy most működne köztünk a dolog, csak jó érzés a régi szép időkre gondolni.

Barátaim sajnos ezt nem képesek felfogni, állandóan programokat szerveznek. Örülök ha meghívnak bográcsozni, moziba, strandra, de abból már nagyon elegem van, hogy mindig "véletlenül" elhozzák egyik másik szingli haverjukat és megpróbálnak összehozni vele. Már ott tartok, hogy inkább itthon olvasok egyedül, minthogy az általuk szervezett programokra menjek. 23/N



2018. júl. 29. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan azt hiszik az élet értelme a kapcsolat és nem bírják elviselni ha valaki egyedül van , minden áron kapcsolatba akarjak rakni mert szerintük ez a társadalmi norma

Velem is eljátszották ezt mert én vagyok az örök szingli nem értik meg hogy nekem nem kell kapcsolat mindig furán néznek ram

Egyszer kétszer velem is eljátszották azt amit veled de én egyből mondtam a nyomulós férfiaknak hogy nem akarok semmit és nem volt gond

Pár ilyen után az ismerőseim is le álltak ezzel

Ha akarok valakit akkor úgy is lesz nem kell ehhez segítség

Jelenleg jó nekem egyedül mondjuk már 2 éve tart de nem adnam fel a fuggetkensegem egy kapcsoltaert ahol be vagyok szabályozva mint gyerekként

24N

2018. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%

1. Barátokat helyretenni.

2. "Nagyon jól megvagyok most egyedül, sőt szerelmes is vagyok. [...] legelső kamaszkori nagy szerelmemmel újra összefutottam, [...] Nincs köztünk semmi" - aztán nehogy koppanás legyen a vége!

2018. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!