Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van sokszor olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sokszor olyan érzésem, hogy a nők szándékosan periférián kívülre akarják szorítani az alacsony pasikat?

Figyelt kérdés

Nézzetek ostobának, de ahogy ezen kérdés számos kommentjét elolvastam nekem nagyon ez jött le:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

A 40-es női kommentelő válaszából pl. tökéletesen az jön le nekem, mintha csak azért is szeretné élvezni a magasságkülönbséget, hogy nem éppen a legideálisabb (egymás szemébe nézni, csókolózni). Mindegy, hogy szex közben nem tudnak egymással ölelkezni, esetleg a csaj még külön élvezi is, ha a pasijának extrém mérete van ott lent. De a való életben is szinte mindig az jön le nekem, hogy a picurka csajok csak azért is élvezik, ha "kényelmetlenségből" a +20-30 centivel magasabb pasijának fel kell őket kapnia vagy pipiskedés közben szinte kitörik a nyakuk és ezt még mosolyogva tudomásul is veszik. Lehet (sőt nem is titkolom), hogy nagyon komplexusos és irigy lehetek, de higgyétek el az elkeseredettség beszél belőlem. Amikor 169 centis pasiként sosem volt még barátnőm 23 évesen (elsősorban a magasságom miatt, másodsorban az abból eredő egyéb gátlások miatt), akkor ilyeneket olvasva nem tudok nem arra gondolni, hogy borzasztó hátrányban vagyok és a csajok csak azért sem kérnek belőlem, mert nem érem el a férfi átlagmagasságot (volt aki már kerek-perec kimondta). Légyszi mondjatok nekem valami építő jellegű tanácsot/kritikát/akármit! Köszi szépen!



2018. febr. 26. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
170 centi vagyok, a párom 188, nagy farka van, és lesz.arom az alacsony és/vagy kisfarkú palik sirámait. Sz.ar lehet ennyire ebben élni, hogy eddig terjed az ész a kapcsolatok terén, mintha minden csak erről szólna.
2018. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Mert ez így van. Ösztönösen vonzóbbnak látják a magasabb férfit, ráadásul ez már társadalmi elvárás is.

De nyugi, mindjárt jön pár női válaszoló, aki előadja, hogy van egy húdegiganagy csajozó 150 centis ismerőse és nem a magasságod miatt nem találsz barátnőt, hanem azért, mert gyk-n minden pasi lúzer.

2018. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Én mondjuk magasabb vagyok málad, de én sem vagyok magas, mégsem okozott ez soha problémát.
2018. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen jól érzed. Én is azt szeretem, ha a férfi magasabb annyival, hogy magassarkúban se nőjjek fölé. 167 cm vagyok, ferjem 175. Sajnálom, de a vonzalmat nem tudom irányítani.
2018. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

180 vagyok, és 170 feletti nővel pont azért nem kezdek mert az magasabb lenne mint én ha magassarkút viselne, és ez engem zavarna.

amúgy meg kifogás, hogy a törpék ne tudnának becsajozni.. van csomó alacsony haverom, és 1 kivételével mindnek van/volt/voltak csaja/i az az egy akinek meg nem volt még soha az egy komplexusos kis pukkancs, aki mindent támadásnak vél amikor róla van szó. Nem csodálom, hogy épkézláb nőnek esze ágában sincs leállni vele.. két mondat után már önti a nőre a lelkiszemetesét, őszintén kinek kellene ez?

2018. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Diavolino44 ***** válasza:
74%
Neked se a magassagod miatt nem volt baratnod. Epito kritika
2018. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#1, #4: De ha ti is ennyire reálisan szembesítetek a valósággal, akkor mégis miben reménykedhetek? Abban a korban, amikor a picurka lányok is legalább átlagos pasikra vágynak (175-180), mégis mi az esélyem társkeresés terén?
2018. febr. 26. 20:58
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Az 1-es vagyok.

Van egy ismerősöm, aki kb. olyan magas, mint én, vagy lehet, hogy kicsit kisebb. 168-170 cm körüli. Vidám, sportos (nem kigyúrt, hanem rengeteget fut, túrázik), baromi intelliges, jó humorú és nem mellesleg az arca is helyes.

Ha nem lennék kapcsolatban, simán elmennék vele randira, ha hívna.

2018. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Ezt paranoid beütésnek hívják... Olyan, mint a paranoid skizósok minden téveszméje. Biztos őket nézik, biztos őket követik, biztos valaki lehallgatja őket... Keress fel egy jó szakembert.
2018. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

"Légyszi mondjatok nekem valami építő jellegű tanácsot/kritikát/akármit! Köszi szépen!"


Csak annyit tudok mondani, hogy több veled hasonló magasságú, illete nálad alacsonyabb haveromnak, kollégámnak is van nője. Sőt, van akinek már felesége.

2018. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!