Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan derítsem ki, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy van -e barátnője?

Figyelt kérdés

A sztori lényege,hogy találkoztunk a sráccal, ő rákérdezett van-e barátom, de én hirtelen mondtam neki hagyjuk ezt a témát..lehajtottam a fejem..ő elkezdte mondani,hogy mindig jön egy újabb napés hasonlók...bátorított. én nem kérdeztem vissza,hogy van -e neki. Dicsérgetett közben ,hogy az alakom tökéletes , csinos vagyok...

Nem tudtam hova tenni. Nem randinak indult,de kb úgy viselkedett.

Az fb profilján vannak képek egy lànnyal egészen 5 évre visszamenőleg...szívek stb. Nem egy orszàgban élnek. Nem tudom eldönteni,hogy rokona ,vagy szerelme. Én a barátnőjére tippelnèk...de akkor miért dicsért? Vagy lehet,hogy ez nàla alap? Erre is gondoltam



.de mintha lett volna közöttünk kémia. Így ,hogy nem tudom ,van e barátnője,nem merek közelíteni.. .

Ha érdeklem keres,nem igaz?



Mindketten 20on évesek vagyunk..


2018. júl. 29. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még csak véletlenül se kérdezd meg tőle.

Fogyadjál magánnyomozókat, azok jó pénzért megmondják neked a tutit.

2018. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg tőle. Ennél egyszerűbb módja nincs. Nem kell parázni. Ha meg tényleg van barátnője akkor hagyd a fenébe. :D
2018. júl. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Abban nincs semmi ha megkérdezed. Legalább tisztán fogsz látni. Nem?
2018. júl. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!