Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan állítsam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy közös baráti társaság, ahol volt egy srác (minden sztori igy kezdodik..). Elkezdtem messengeren beszélni vele. Nekem egy 3 éves kapcsolatot kell lezárni jelenleg, amit tud. De egyre jobban nyomul, kissé nem rá tartozó dolgokat is kérdez, ami engem már zavar, de én soha nem tudtam normálisan elmondani senkinek, mit akarok és valószínűleg meg fogom bántani, mert sajnos ilyen bunkó vagyok, nem tudom kifejezni magam.

De hogyan érttessem meg vele, hogy se moziba nem megyek vele, se máshova, mert ő csak barát és attól, mert beszélünk, nem akarok kapcsolatot.. Kb hetente találkozunk ugye a közös barátainkkal, ha beülünk valahova, olyankor viszonylag keveset dumálunk, próbálok rá figyelni, de általában a legjobb barátaimmal foglalkozok, mert mindig van mit megbeszélni :D


2018. aug. 2. 05:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hülyítsd, mert a végén te leszel a "k_rva". Friend zone aztán hello, vagy csak ne írj vissza neki.
2018. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!